ویکی The Last of Us

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رت کینگ

اشتراک‌گذاری

رت کینگ

Rat king

رت کینگ - The Last of Us

نمایش‌ها

رت کینگ (Rat king) یک مبتلا شده‌ی غیرمعمول در The Last of Us Part II است.این موجود یک ابر ارگانیسم متشکل از چندین استاکر، کلیکر، و یک بلوتر است که به واسطه‌ی قارچ‌های سرچماقی به یکدیگر متصل شده‌اند.

خصوصیات

رت کینگ از قدرت و انعطاف‌پذیری باورنکردنی برخوردار است و از یک بلوتر است. این موجود نشان داده است که چگونه قادر است به راحتی بسیاری از سطوح پایین بیمارستان از جمله یک آمبولانس را از بین ببرد.

پس از آسیب دیدن کافی، برخی از مبتلا شدگان در هم تنیده می‌توانند از این توده‌ی بزرگ جدا شوند. مبتلا شده‌ای که از بدن اصلی جدا می‌شود، می‌تواند ویژگی‌های مشترک سایر انواع مبتلا شدگان را داشته باشد. به عنوان مثال، یکی از مبتلا شده‌ها از نظر رفتار و ظاهر شبیه یک استالکر بود، اما قادر بود کیسه‌های میکوتوکسین را پرتاب کند که از خصوصیات بلوترها است.

با توجه به گفته‌های نورا، ظاهرا رت کینگ از اولین افرادی که در شهر سیاتل به عفونت مغزی کوردیسپس مبتلا شده‌اند ایجاد شده است، به این معنی که پس از ۲۵ سال به این حالت تبدیل شده است. ظاهرا وجود هاگ‌ها در یک اتاق دربسته باعث شکوفا شدن و گسترش قارچ‌ها شده است و افراد آلوده در آنجا به یکدیگر ادغام شده‌اند. رت کینگ که در زیرزمین بیمارستان سیاتل حضور دارد و تنها مورد شناخته شده همین مورد است.

صفحات دیگر