بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تامی میلر

اشتراک‌گذاری

تامی میلر

Tommy Miller

تامی میلر - The Last of Us

نام‌های دیگر

برادر کوچک، برادر کوچولو (توسط جوئل)
عمو تامی (توسط سارا)

تولد

اواخر دهه‌ی ۱۹۸۰
تگزاس، ایالات متحده

وابسته به

بستگان

ماریا میلر (همسر)
جول میلر (برادر بزرگتر)
سارا میلر (برادرزاده)

سکونت

آستین، تگزاس (قبلا)
جکسون، وایومینگ

صداپیشه

جفری پیرس

تامی (Tommy) شخصیتی جانبی در The Last of Us و The Last of Us Part II است. او برادر جوان‌تر جول، عموی سارا، همسر ماریا و یک عضو سابق از فایرفلایز است.

تامی مردی دلسوز است که از سال‌های اولیه شیوع بیماری همراه با جوئل جان سالم به در برد. با این حال، این دو از هم جدا شدند زیرا تامی به دنبال زندگی معنی‌دارتر از بقای صرف بود، و همین موضوع باعث شد تا او به فایرفلایز بپیوندد و بعدا از طریق همسرش ماریا و جامعه جکسون به دنبال رستگاری بود.

پیش‌زمینه

تامی در مقطعی در دهه‌ی ۱۹۸۰ و در تگزاس به دنیا آمد، جایی که او در کنار برادر بزرگترش جول بزرگ شد. در کودکی، تامی مثل برادرش به موسیقی و فوتبال علاقه داشت. بعدها، تامی پس از تولد خواهرزاده‌اش، سارا، عمو شد و احتمالا در پرورش او نقش داشت. تامی مرتبا در چندین رویداد و کارناوال به جول و سارا ملحق می‌شد و عکس‌های آن در اتاق سارا گواه است.

در بزرگسالی او در شهرستان تراویس تگزاس زندگی می‌کرد و به عنوان نجار در کنار جول مشغول به کار بود. او با یک مزرعه‌دار محلی به لوییس دوست بود و یک ماشین SUV داشت. در مقطعی به مناسبت تولد تامی، دو برادر دو موتور هارلی دیویدسون را اجاره کردند تا با آن به صحرا بروند.

صفحات دیگر