بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سندی چیکس

اشتراک‌گذاری

سندی چیکس

Sandy Cheeks

سندی چیکس - باب اسفنجی

سکونت

تگزاس (قبلا)
تریدوم سندی، بیکینی باتم، اقیانوس آرام

پیشه

مجری قانون
پژوهشگر
مخترع
بدنساز
آشپز

جنسیت

مونث

دسته‌بندی

سنجاب

تبار

خانواده چیکس

حیوان خانگی

بردی
کریکت
سنیکی
ورمی
چند مورد دیگر

کارفرما

تریدوم انرپرایزس
آقای خرچنگ

اولین نمایش

«درخواست کمک»

صداگذار

کارولین لارنس
پرسلی ویلیامز (جوانی سندی در اسفنج گریزان)

سندرا جنیفر سندی چیکس (Sandra Jennifer "Sandy" Cheeks) یکی از ده شخصیت اصلی مجوعه باب اسفنجی شلوار مکعبی است. او یک سنجاب آمریکایی است که برای زنده ماندن زیر آب یک لباس غواصی می‌پوشد و در یک گنبد شیشه‌ای حاوی هوا زندگی می‌کند. شخصیت سندی توسط کارولین لارنس صداگذاری شده است.

سندی یک جستجوگر پر شور است که به کاراته و ورزش‌های مخاطره‌آمیز علاقه دارد. او اهل ایالت تگزاس است و به گاوبازی رودیو نیز علاقمند است. او به عنوان یک پژوهشگر فعالیت می‌کند، و لباس غواصی و گنبد شیشه‌اش را خودش ساخته است. او همچنین به همراه کارن، خانم پاف، و پرل عضوی از گروه گال پلز است.

بیوگرافی سندی

او به همراه برادر دوقلوی خود یعنی رندی چیکس در هوستون تگزاس از ایالات متحده به دنیا آمد. پدر و مادر او ما و پا چیکس هستند.

اگرچه طبق قسمت «درخت تریدوم» او و باب اسفنجی در بزرگسالی یکدیگر را ملاقات کردند، اما در اسپین-آف «کمک کورال» این رویداد متناقض است و این دو در دوران کودکی در کمپ کورال یکدیگر را ملاقات کرده‌اند. سندی در کودکی دنداهایش ارتودنسی شده بود که در مقطعی از بزرگسالی این سیم‌ها برداشته شد.

سندی در بزرگسالی به یک کمپانی به نام تریدوم انرپرایزس پیوست. این کمپانی او را برای مطالعات حیات زیر دریا به بیکینی باتم فرستاد.

در بیکینی باتم، او وقتی در حال مبارزه با یک صدف غول‌پیکر بود با باب اسفنجی آشنا شد. روز بعد او با پاتریک آشنا شد و وقتی باب اسفنجی برای نوشیدن چای به خانه‌ی سندی آمد در آنجا به خاطر نبود آب دچار خشکی شد که سندی او را نجات داد.

صفحات دیگر