بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پادشاه مورچه

اشتراک‌گذاری

پادشاه مورچه

Ant King

پادشاه مورچه - سولو لولینگ

هانگول

نژاد

حشره

بستگان

ملکه مورچه

سیاهچال

دروازه رتبه S جزیره ججو

اولین نمایش

چپتر ۱۱۹ (رمان)

پادشاه مورچه (Ant King) یک جانور جادویی بسیار قدرتمند و باس مخفی دروازه رتبه S در جزیره ججو بود. او مسئول قتل عام هشت نفر از شانزده شکارچی رتبه S از جمله گوتو ریوجی بود که سعی داشتند این دروازه را از بین ببرند. اگر سونگ جین‌وو قادر به کشتن این موجود نمی‌شد، تمام تیم یورش کره‌ای توسط او سلاخی می‌شدند.

شخصیت

پادشاه مورچه فردی متکبر و قاتل بود که می‌خواست بیش از هر چیز با حریفی شایسته مبارزه کند. او بارها خواهان تقابل با شکارچیان کره‌ای و ژاپنی شد. او همچنین دارای استراتژی بود و به اندازه کافی باهوش بود که بفهمد چه زمانی نمی‌تواند برنده شود. وقتی که این پادشاه متوجه شد که جین‌وو برای شکست دادن بسیار قدرتمند است، سعی کرد فرار کند.

تاریخچه

پادشاه مورچه در طول چهارمین یورش به جزیره ججو ابتدا شکارچیان ژاپنی را هدف قرار داد و آکاری، کنزو، تاتسومی، کی و ایپی را با یک ضربه سر برید. با این حال، قبل از اینکه او بتواند کشتار خود را ادامه دهد، فریاد مرگ ملکه را شنید به اتاق ملکه کشیده شد.

پادشاه مورچه وقتی به لانه بازگشت، متوجه شد که گروهی از شکارچیان کره‌ای ملکه را کشته‌اند، که او به طرز وحشیانه‌ای بر آن‌ها غلبه کرد. هنگامی که مین بیونگ-گیو سعی کرد همکارانش را شفا دهد تا بتوانند به مبارزه ادامه دهند، پادشاه مورچه به طرز شرورانه‌ای سر او را بلعید و او را کشت. در نتیجه مهارت‌های زبانی و شفابخشی او را جذب کرد.

با شکست شکارچیان کره‌ای، پادشاه مورچه برای مبارزه با گوتو به بیرون پرواز کرد، چرا که او در آن زمان قوی‌ترین شکارچی جزیره بود. با این حال وقتی گوتو در یک حمله جان باخت، ناامید شد. قبل از اینکه او بتواند کار سه شکارچی ژاپنی باقیمانده را تمام کند، حضور جین‌وو را در جزیره احساس کرد و برای دومین بار به لانه برگشت تا با این دشمن جدید مقابله کند.

پس از یافتن جین‌وو در داخل لانه، پادشاه مورچه وقت را تلف نکرد و با مشتی به صورت او کوبید. در کمال تعجب او، نه تنها جین‌وو از این حمله جان سالم به در برد، بلکه به سختی صدمه دید و تنها یک بریدگی کوچک روی لب او به جا ماند. پادشاه مورچه سرانجام با یافتن یک حریف شایسته شروع به تبادل ضرباتی با جین‌وو کرد و از تمام توانایی‌های خود برای پیروزی استفاده کرد که شامل قدرت، زهر، سرعت و حتی ارتش مورچه‌هایش بود که بی‌فایده بودند، زیرا جین‌وو به راحتی با آن‌ها مقابله کرد.

وقتی پادشاه مشاهده کرد که ارتش سایه جین‌وو به راحتی همتایان او را سلاخی می‌کنند، سرانجام متوجه شد که نمی‌تواند برنده شود و سعی کرد فرار کند، اما جین‌وو او را به زمین کوبید. پادشاه مورچه که ترسیده بود، ناامیدانه سعی کرد بخزد اما جین‌وو او را با خنجرهایش خرد کرد و او را درجا کشت. پس از پایان این حمله و رفتن شکارچیان، جین‌وو تصمیم گرفت تا پادشاه مورچه را به عنوان یکی از سربازان سایه خود احیا کند و به او نام برو را داد.

توانایی‌ها

پادشاه مورچه به عنوان قوی‌ترین فرزند ملکه مورچه‌ها و رئیس یک دروازه رتبه اس، یکی از قوی‌ترین جانوران جادویی است که بشر تاکنون با آن روبرو شده است.

  • قدرت بی‌نظیر: پادشاه مورچه قدرت بدنی زیادی دارد. او قادر شد گوتو را با یک ضربه بکشد و هفت شکارچی ژاپنی رتبه اس را سلاخی کند.
  • دوام بی‌نظیر: او دارای دوام فوق‌العاده‌ای بود، به طوری که قادر بود در برابر حملات جین‌وو برای مدت زمان قابل‌توجهی مقاومت کند.
  • سرعت فوق‌العاده: پادشاه مورچه می‌تواند با سرعت‌های فوق‌العاده‌ای حرکت کند، به طوری که با حرکات جین‌وو در طول مبارزه‌شان همراهی کرد.
  • خوردن و جذب: پادشاه مورچه قادر است مهارت‌ها و دانش کسانی را که مصرف می‌کند را جذب کند.
  • پرواز
  • دستکاری سایز: پادشاه مورچه می‌تواند با افزایش سایز خود، قدرتش را به بهای چابکی و سرعت افزایش دهد و بالعکس با کوچک کردن خود، سرعت و چابکی‌اش را افزایش دهد.
  • سم فلج‌کننده: به دلیل مصرف یک حلزون مخروطی، او قادر است سم بسیار غلیظی را از دهانش بیرون دهد. ماهیت جادویی این سم می‌توانست هدفی را در عرض چند ثانیه بکشد.
  • جادوی شفابخش: پادشاه مورچه به دلیل مصرف سر مین بیونگ-گیو که یک شفادهنده چیره-دست بود، قدرت التیام بالایی دارد. او قادر بود بازوی چپ و بال‌هایش را که بریده شده بود را بهبود بخشد.
  • مکالمه: به دلیل مصرف سر مین بیونگ-گیو، او قادر است هم به زبان کره‌ای و هم به ژاپنی صحبت کند.
صفحات دیگر