ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شکارچیان

اشتراک‌گذاری

شکارچیان

Hunters

شکارچیان - سولو لولینگ

هانگول

헌터

رتبه

رتبه S-E

اولین نمایش

چپتر ۱ (رمان)
قسمت ۱ (انیمه)

شکارچیان (Hunters) انسان‌هایی هستند که دارای قدرت جادویی هستند و از آن برای مبارزه و کشتن جانوران جادویی استفاده می‌کنند. آن‌ها برای اولین بار در زمانی ظهور کردند که بشریت در معرض وجود جادو قرار گرفت. از آنجایی وقتی مشخص شد شکارچیان تنها افرادی هستند که قادر به کشتن جانوران جادویی هستند، یک صنعت جهانی میلیارد دلاری پیرامون آن‌ها شکل گرفت.

قدرت شکارچیان توسط یک سیستم بین‌المللی S-E رتبه‌بندی می‌شوند که E ضعیف‌ترین و S قوی‌ترین است. آن‌ها در قابل این رتبه‌بندی می‌توانند طیف گسترده‌ای از توانایی‌ها را داشته باشند. همچنین دو دسته کلی از شکارچیان یعنی جنگی و غیر جنگی، و شش نوع مختلف از شکارچیان وجود دارد که شامل جنگنده، جادوگر، قاتل، تانکر، رنجر و شفادهنده می‌شود.

باید توجه داشت که شکارچیان و انسان‌های دارای قدرت متفاوت در نظر گرفته می‌شوند، زیرا انسان‌ها تنها زمانی شکار می‌کنند که مجوز شکار دریافت کرده باشند و در حملات سیاه‌چال شرکت کرده باشند. به این ترتیب، تعداد زیادی انسان با قدرت وجود دارند که ترجیح داده‌اند شکارچی نشوند و صرفا به دنبال معیشت عادی غیرنظامی هستند. نمونه‌هایی از آن‌ها عبارتند از: یو سوهیون که یک مدل مشهور بود، و هان سونگ-یی که تصمیم گرفت در مدرسه بماند و دیپلم خود را بگیرد.

صفحات دیگر