ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

سایه‌ها

اشتراک‌گذاری

سایه‌ها

Shadows

سایه‌ها - سولو لولینگ

هانگول

그림자

رتبه

رتبه S-E

قابلیت‌ها

بازسازی
گفتگو
رشد

اولین نمایش

چپتر ۴۵ (وب‌تون)

سایه‌ها (Shadows) نژادی از هیولاهای مرده هستند که توسط فرمانروای سایه با استفاده از مهارت استخراج سایه، و از جانوران و شکارچیان کشته شده ایجاد می‌شوند.

شخصیت‌ها

سطح شخصیت یک سایه به درجه‌ی آن بستگی دارد. سایه‌های درجه معمولی و درجه نخبه هیچ شخصیتی ندارند یا جزئی است، در حالی که سایه‌های شوالیه و شوالیه نخبه می‌توانند احساسات ساده‌ای مانند اضطراب و شادی را بروز دهند. پس از آن سایه‌های درجه ژنرال و مارشال قرار دارند که شخصیت‌های بسیار توسعه‌یافته‌ای دارند. برای مثال برو در اوقات فراغت خود از تماشای درام‌های کره‌ای لذت می‌برد و سبک منحصر به فردی در گفتار داشت.

صرف نظر از اینکه شخصیت یک سایه چقدر توسعه یافته است، در نهایت همه آن‌ها وفاداری شدیدی به فرمانروای سایه دارد، حتی اگر در گذشته دشمن او بوده باشند. این وفاداری تا جایی گسترش می‌یابد که حتی در شرایط خاص می توانند دستورات او را نادیده بگیرند.

رتبه‌ها

  • درجه عادی: آن‌ها به عنوان سرباز پیاده در ارتش فرمانروای سایه خدمت می‌کنند و از نظر استحکام معمولا رتبه C یا پایین‌تر هستند.
  • درجه نخبه: سایه‌های نخبه رایج‌ترین سایه‌ها در ارتش فرمانروای سایه هستند و تقریبا به اندازه شکارچیان رتبه B قوی هستند.
  • درجه شوالیه: سایه‌های درجه شوالیه تقریبا به اندازه شکارچیان رتبه A قوی هستند.
  • درجه شوالیه نخبه: قدرت سایه‌های درجه شوالیه نخبه می‌تواند در سطح یک شکارچی رتبه S ضعیف یا متوسط باشد.
  • درجه ژنرال: سایه‌های درجه ژنرال فوق‌العاده قدرتمند هستند و حتی برخی از آن‌ها به اندازه‌ای قوی هستند که به راحتی می‌توانند بر شکارچیان رتبه S غلبه کنند.
  • درجه مارشال: درجه مارشال بالاترین درجه‌ای است که یک سایه می‌تواند به آن برسد. در نتیجه، سایه‌هایی با این درجه یکی از قوی‌ترین اعضای ارتش سایه هستند.
  • درجه مارشال عالی: درجه مارشال عالی بالاترین درجه ممکن است. در نتیجه، تنها یک سایه می‌تواند با این درجه وجود داشته باشد و آن هم به عنوان رهبر کل ارتش سایه خدمت می‌کند و تنها خود فرمانروای سایه از آن برتر است.
صفحات دیگر