ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دروازه سرخ

اشتراک‌گذاری

دروازه سرخ

Red Gate

دروازه سرخ - سولو لولینگ

رتبه

حداقل رتبه B

اولین نمایش

چپتر ۴۷ (وبتون)

یک دروازه سرخ (Red Gate) دروازه‌ای ویژه است که به محض عبور انسان از آن، ورودی آن را کاملا بسته می‌شود.

شرح

جدا از رنگ قرمز آن، تفاوت دیگر این دروازه با یک دروازه معمولی این است وقتی کسی از آن عبور کند، ورودی آن بسته می‌شود و افراد را در داخل دروازه به دام می‌اندازد. پس از این اتفاق، دروازه باز نخواهد شد تا زمانی که یکی از این سه مورد اتفاق بیفتد: باس دروازه شکست بخورد، کل گروه یورش کشته شود، یا یک شکست سیاهچال رخ دهد. حداقل سطح دشواری دروازه سرخ رتبه B است، به این معنی که اگر درمیان شکارچیان داخل دروازه حداقل یک رتبه A وجود نداشته باشد، آن‌ها محکوم به فنا هستند.

محیط داخل دروازه قرمز نیز معمولا بسیار خشن است و از یک صحرای داغ سوزان تا یک میدان برفی یخ زده می‌تواند متغیر باشد. در نتیجه، احتمال کشته شدن افراد نه تنها توسط هیولاهای سیاهچال، بلکه به دلیل عوامل محیطی مانند سرمازدگی، گرمازدگی و گرسنگی وجود دارد. همچنین زمان نیز در داخل دروازه قرمز بلندتر است، به طوری که یک روز در دروازه سرخ برابر با یک ساعت در دنیای انسانی است.

همین طور نمی‌توان دروازه‌های سرخ را پیش‌بینی کرد، زیرا در ابتدا به مانند یک دروازه معمولی آبی رنگ است و ماهیت واقعی آن فقط پس از عبور از آن آشکار می‌شود. همچنین پس از بسته شدن دروازه، تابش مانا متوقف می‌شود و از اندازه‌گیری دقیق سطح مانا جلوگیری می‌شود.

صفحات دیگر