بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

توماس آندره

اشتراک‌گذاری

توماس آندره

Thomas Andre

توماس آندره - سولو لولینگ

هانگول

트마스 안드레

لقب

جالوت

جنسیت

مذکر

کشور

ایالات متحده

پیشه

شکارچی
استاد انجمن
قهرمان کشتی

کلاس

تانکر

انجمن

انجمن اسکونجر

اولین نمایش

چپتر ۱۲۵ (رمان)

توماس آندره (Thomas Andre) قوی‌ترین شکارچی در آمریکا و یکی از پنج شکارچی سطح ملی است که رتبه اول را در جهان دارد.

شخصیت

توماس فردی مغرور و پرخاشگر با حس وفاداری قوی است. او با وجود اینکه یک  قاتل بی‌عاطفه بود اما همچنان یک مراسم خاکسپاری مناسب برای هوانگ دونگسو برگزار کرد و حتی برای نجات جان او تا سر حد مرگ با جینوو جنگید. توماس همچنین تحمل کمی در برابر نافرمانی و بی‌احترامی دارد، همانطور که دونگسو را به دلیل تلاش برای بحث با او تهدید کرد.

با این حال، توماس علیرغم غرورش بسیار مهربان است، زیرا پس از اینکه جینوو در طول نبردی در ایالات متحده تقریبا او را تا مرز مرگ پیش برد، اما نسبت به جینوو هیچ بدخواهی نشان نداد. او همچنین از داشتن لطف مردم متنفر است و تمام تلاش خود را می‌کند تا مطمئن شود که آن‌ها یکسان هستند.

تاریخچه

توماس فرزند یک خانواده فقیر مهاجر اروپایی بود و دوران کودکی‌اش را در محاصره دشمنان گذراند. او برای زنده ماندن در چنین محیط خشنی تبدیل به یک جنگجو شد و استعداد طبیعی خود در سلطه را بارها در درگیری‌های بیشمارش با افراد ثابت کرد. سال‌ها بعد، زمانی که بشریت از وجود جانوران جادویی آگاه شد، توماس از این فرصت استفاده کرد و به یک پادشاه واقعی تبدیل شد و در نهایت به عنوان یکی از قوی‌ترین شکارچیان جهان شناخته شد.

توماس در طول نبرد خود با کامیش، قادر شد تیزترین نیش این اژدها را بگیرد. پس از مرگ کامیش او اجازه یافت که این نیش را به عنوان یادگاری نگه دارد و در نهایت سعی کرد از آن سلاحی بسازد. از آنجایی که این نیش برای ساختن یک شمشیر خیلی کوتاه بود، او در عوض یک جفت خنجر را ساخت. با این حال، از آنجایی که توماس یک شکارچی قاتل نبود، ترجیح داد از این خنجرها استفاده نکند.

توانایی‌ها

توماس به عنوان حامل یک حاکم و یک شکارچی سطح ملی، یکی از قوی‌ترین شکارچیان جهان است. قدرت بی‌نظیر او باعث ترس و احترام زیادی از سوی هم‌رده‌های رتبه اس و دولت آمریکا شده است.

  • قدرت بی‌نظیر: توماس قدرت بدنی بی‌نظیری دارد. او قادر شد جین‌وو را با یک مشت به هوا بفرستد و ساختمان‌ها را فقط با فشار باد ناشی از حملاتش به زمین اندازد.
  • دوام بی‌نظیر: توماس دوام بی‌نظیری دارد و می‌تواند حتی در برابر حملات حریفان بسیار قوی‌تر از خودش مقاومت کند. او حتی پس از شکسته شدن بازویش توسط جین‌وو توانست به مبارزه با او ادامه دهد.
  • سرعت فوق العاده: توماس می‌تواند با سرعت فوق العاده‌ای حرکت کند. او آنقدر سریع بود که راکان حتی متوجه نشد که او رفته است.
  • تقویت: توماس قادر است به طور چشمگیری هم قدرت دفاعی و هم قدرت تهاجمی خود را تقویت کند. سر تا پای او با زره‌های طلایی همراه با شاخ‌های مشکی پوشانده می‌شود. قدرت دفاعی که توماس از این حرکت دریافت می‌کند به قدری بزرگ است که جین‌وو پس مشت زدن‌های متعدد، دستانش کبود شد.
  • دستگیری: توماس از راه دور اجسام را به سمت خود می‌کشد. به گفته جین‌وو، این حمله تقریبا مانند یک سیاه‌چاله عمل می‌کند. این حمله قادر شد تا کامیش را از آسمان بیرون بکشد.
  • فروپاشی: توماس مشت‌هایش را به زمین می‌کوبد و یک موج عظیم را ایجاد می‌کند که هر کس را در شعاع خود نابود می‌کند.
  • تجلی بدن معنوی
  • مشت قدرت: توماس مانای خود را به یک بازو جمع می‌کند و یک مشت بسیار قدرتمند را پرتاب می‌کند.
صفحات دیگر