بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

انیمه

اشتراک‌گذاری

سولو لولینگ

Solo Leveling

انیمه - سولو لولینگ

کارگردان

شونسوکه ناکاشیگه

فیلم‌نامه

نوبورو کیمورا

طراحی شخصیت

توموکو سودو

آهنگساز

هیرویوکی ساوانو

استودیو

ای-1 بیکچرز

تاریخ پخش

ژانویه ۲۰۲۴

سبک

اکشن، فانتزی

سولو لولینگ (Solo Leveling) یک انیمه اقتباسی از مجموعه‌ای به همین نام از چو-گونگ است. این انیمیشن توسط استودیو ای-1 پیکچرز ساخته شده و در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر شد.

داستان

ده سال پیش «دروازه‌ای» ظاهر شد و دنیای واقعی را با قلمروی جادو و هیولاها پیوند داد. مردم عادی برای مبارزه با این جانوران قدرت‌های فرا بشری دریافت کردند و به «شکارچیان» معروف شدند. سونگ جین‌وو بیست ساله یکی از این شکارچیان است که به دلیل قدرت رقت‌انگیزش در مقایسه با سایرین، به عنوان «ضعیف‌ترین فرد جهان» شناخته می‌شود. با این حال او به طور خستگی‌ناپذیر هیولاهای رده پایین را شکار می‌کند تا هزینه‌های درمانی مادرش را بپردازد.

سبک زندگی فلاکت‌بار جین‌وو زمانی تغییر کرد که او (با این باور که طی ماموریتی جان خود را از دست داده اس)، سه روز بعد در بیمارستانی از خواب بیدار شد که یک صفحه اسرارآمیز در مقابلش شناور بود. از جین‌وو خواسته شد تا در یک برنامه تمرینی غیرواقعی و سخت شرکت کند، یا با یک جریمه روبرو شود. او در ابتدا به دلیل سخت بودن این ماموریت تمایلی به انجام آن نداشت، اما خیلی زود متوجه شد که این شرایط ممکن است او را به یکی از ترسناک‌ترین شکارچیان جهان تبدیل کند.

صفحات دیگر