بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

موتویاسو کیتامورا

اشتراک‌گذاری

موتویاسو کیتامورا

Motoyasu Kitamura

موتویاسو کیتامورا - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

قهرمان نیزه
شکارچی عشق

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۲۱

پیشه

راننده مسابقات خیابانی

کشور و سکونت

دره سنگی، ملرومارک

صداگذار

کاکوتو تاکاهاشی

موتویاسو کیتامورا (Motoyasu Kitamura) فردی بود که به جهانی دیگر احضار شد تا به عنوان یکی از چهار قهرمان افسانه‌ای یعنی قهرمان نیزه خدمت کند.

شخصیت

موتویاسو احتمالا دوستانه‌ترین فرد در میان قهرمانان افسانه‌ای است. او به متحدین خود وفادار است. او بسیار ساده‌لوح و به طور کلی فرد خوبی است. با این حال، او به راحتی توسط زنان فریب می‌خورد و هر چیزی را که یک زن بگوید بدون اثبات شواهد باور می‌کند.

او فقط آنچه را که می‌خواهد بشنود را می‌شنود و هر آنچه را که ممکن است او را ناراحت کند، نادیده می‌گیرد. او هیچ مبارزه‌ای را قبول نمی‌کند تا کاملا از پیروزی در آن مطمئن باشد.

بعد از این که او سری نفرین خود را باز کرد شخصیت او ۱۸۰ درجه تغییر کرد. او عاشق فیلوفیل‌ها شد و در عوض از زنان منزجر شد. علاوه بر این او یک سبک مبارزه بدون ترس و خونین را در خود توسعه داد، بدون این که هیچ نگرانی در مورد کشته شدن یا خون‌آلود شدن داشته باشد.

پیش‌زمینه

موتویاسو قبل از این که به دنیایی دیگر احضار شود، یک دانشجو بود.

او با دو دختر آشنا بود که یکی دختری خجالتی و ساکت به نام مومیجی بود و دیگری دختری سرسخت به نام ایکویو بود که هر دو نسبت به او احساساتی داشتند و در نهایت به این عشق اعتراف کردند. وقتی ایکویو سرانجام خواست که موتویاسو یکی از آن دو را انتخاب کند، موتویاسو سعی کرد از این وضعیت طفره برود. ایكویو که صبرش تمام شده بود، چاقویی را از آشپزخانه برداشت و آن را به سمت مومیجی گرفت و مدعی شد كه اگر مومیجی بیرون از این کادر باشد، موتویاسو می‌تواند سرانجام با او بماند. موتویاسو با شوکه شدن از این خشونت ناگهانی ایکویو، تلاش کرد تا میان آن دو قرار بگیرد اما چاقو به کنار سینه او فرو رفت. این چاقو مربوط به ایکویو نبود، بلکه مربوط به مومیجی یود که او نیز چاقویی در دست گرفته بود.

مومیجی که معمولا خجالتی و ساکت بود، به خاطر این عشق شدید نشانه‌های روانی از خود بروز داد و از ترس این که او موتویاسو به غیر از خودش با ایکویو یا دختران دیگر باشد شروع به چاقو زدن به موتویاسو کرد. او این ایده را در سر داشت تا با با مرگ موتویاسو و خودش بتواند در زندگی پس از مرگ با او باشد. ایکویو نیز با حسادت به این موضوع شروع به چاقو زدن به موتویاسو کرد و اعلام کرد که اگر کسی قرار است در زندگی پس از مرگ با او باشد، آن کس خودش خواهد بود. موتویاسو بارها توسط مومیجی و ایکویو مورد ضربات چاقو قرار گرفت و احتمالا با از دست دادن خون زیادی درگذشت.

او بعدا خود را در جهانی دیگری یافت، جهانی که در دنیای قبلی چیزی شبیه به آن را در یک بازی ویدیویی به نام Emerald Online دیده بود.

صفحات دیگر