ویکی ظهور قهرمان سپر

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فیتوریا

اشتراک‌گذاری

فیتوریا

Fitoria

فیتوریا - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

ملکه فیلولیال‌ها
قهرمان کالسکه (احتمالی)

نژاد

فیلولیا

جنسیت

مونث

سن

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ (احتمالی)

پیشه

دارنده سلاح تابع (احتمالی)

کشور

ویرانه‌های فیلولیا، کشور نامشخص

سلاح

کالسکه تابع (احتمالی)

اولین نمایش

قسمت ۱۶ (انیمه)
جلد ۶، فص ۲۴ (مانگا)
جلد ۴، فصل ۶۳ (لایت ناول)

صداگذار

ساکورا تانگه

فیتوریا (Fitoria) ملکه فیلوفیال‌ها و احتمالا یکی از هفت قهرمان ستاره یعنی قهرمان کالسکه است. گفته شده است که او برای چند نسل بقا داشته است اما به دلیل طول عمر بالای او اشاره‌ای نشده است.

پیش‌زمینه

فیتوریا قرن‌ها پیش توسط یک قهرمان افسانه‌ای پرورش یافت. این قهرمان هنگام مرگش از او درخواست کرد که از جنگ قهرمانان آینده با یکدیگر جلوگیری کند و نسل‌های بعدی قهرمانان افسانه‌ای که قادر به همکاری با هم نبودند را بکشد تا نسلی دیگر جای آن را بگیرد.

این قهرمان همچنین بر همکاری همه ساکنان جهان (شامل انسان‌ها، نیمه-انسان‌ها، هیولاها و ...) برای جلوگیری از تهدیدات امواج تأکید کرد. با این حال مردم این همکاری را فراموش کردند و به خواسته‌های خودخواهانه خود تن دادند. فیتوریا اشاره کرده است که در گذشته درگیری‌های زیادی بین قهرمانان وجود داشته است. به گفته او، بین نسل استاد خودش تا نسل نائوفومی، احضارهای قهرمانی فراوانی انجام شده است و درگیری‌های زیادی بین این قهرمانان وجود داشته است.

فیتوریا وظیفه‌ی محافظت از سکونتگاه اولین قهرمانان افسانه‌ای را بر عهده داشت که اکنون به صورت ویرانه‌هایی پنهان وجود دارند. علاوه بر این، سایر مناطق مسکونی تحت حمایت او قرار دارند. او از تعداد بی‌شماری از نبردهای دشوار جان سالم به در برده است و با مبدل کردن خود به یک فیلولیا عادی در مناطق مسکونی گشت می‌زد. او که مدت زیادی از فانی‌ها به دور بود، با یادآوری این موضوع که قهرمان خودش یک آشپز ماهر بود، غذاهای خوشمزه آن‌ها را فراموش کرده بود.

صفحات دیگر