بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رن آماکی

اشتراک‌گذاری

رن آماکی

Ren Amaki

رن آماکی - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

قهرمان شمشیر

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۶

پیشه

رئیس راهزنان

کشور و سکونت

دهکده لورولونا، ملرومارک

صداگذار

یوشیتسوگو ماتسوئوکا

رن آماکی (Ren Amaki) فردی بود که از دنیایی دیگر احضار شد تا به عنوان یکی از چهار قهرمان افسانه‌ای یعنی قهرمان شمشیر خدمت کند.

او نسبت به دو قهرمان افسانه‌ای دیگر رفتار ناعادلانه‌ی کمتری با قهرمان سپر داشت، با این حال او در همکاری کردن با دیگران بسیار بد است و گرایش‌های انفرادی او بارها مشکلاتی را ایجاد کرده است.

رن توسط مالتی فریب خورد و این موضوع منجر شد تا او سری نفرین طمع و پرخوری را باز کند و به فردی سرکش تبدیل شود. او پس از دوئل خود با ایکلر حس‌های خود را بازیابی کرد و قول داد که به طور جدی برای نجات جهان کمک کند.

شخصیت

رن شخصی فردی با رفتار خوش‌آیند است که سخت تلاش می‌کند تا یک تصویر مستقل از خود را نشان دهد. او گروه خود همانند یک انجمن صنفی برخورد می‌کند و تنها زمانی با اعضای دیگر همکاری می‌کند که به تنها از پس حریفش نیاد. نگرش او نسبت به همتایان خود این است که اعضای ضعیف‌تر باید به طور فردی برای افزایش قدرت خود تلاش کنند تا به افراد قوی‌تر برسند.

او همانند سایر قهرمانان به جز نائوفومی در ابتدا باور داشت که این دنیای که به آن احضار شده است یک بازی است، و با یکدندگی روی این موضوع تاکید داشت. رن بر خلاف موتویاسو و ایتسوکی تا حدی از عواقب اقدامات خود آگاه بود و اشتباه خود در مورد طاعون اژدهای زامبی را درک کرد. او همچنین منطقی‌تر از دو قهرمان نام برده است چرا که این احتمال را در نظر گرفته که شاید نائوفومی در مورد ملتی کیو ملرومارک حقیقت را بگوید.

با این حال رن همانند موتویاسو و ایتسوکی در مورد قابلیت‌های خود مغرور است. او از تصدیق کردن به شکست‌های خود طفره می‌رود و در عوض دیگران را مقصر می‌داند تا خودش را بالا نگه دارد. به دنبال شکست او و مرگ همراهانش توسط لاک‌پشت روح وضعیت او حتی ناپایدارتر شد. او از اعتراف به این که چنین رویدادی به خاطر بی‌پروایی و غرور او بوده امتناع کرد و اعلام کرد که همراهانش ضعیف‌تر از آنچه انتظار داشته بوده‌اند.

بعد از آزاد شدن رن از نفوذ سلاح نفرین‌شده، او به طور رسمی به عنوان یک دوست و متحد به نائوفومی پیوست. او به فردی بهتر تبدیل شد و اشتباهات خود را پذیرفت. از این رو شخصیت و رفتار او بسیار خوش مشرب‌تر شد.

پیش‌زمینه

رن از یک ژاپن موازی آمده است. در جهانی که او در آن زندگی می‌کرد، همه چیز بسیار پیشرفته‌تر و آینده نگرانه‌تر بود. در دنیای او تمام بازی‌های دوران مدرن در قالب VRMMO اجرا می‌شد.

یک روز هنگامی که رن از مدرسه در راه خانه بود، او گرفتار یک پرونده قتل شد. این پرونده قتل در اطراف شهری که او در آن زندگی می‌کرد کاملا شناخته شده بود. او به یاد آورد که چگونه بهترین دوستش را در مبارزه‌ای نجات داده و این که چگونه مجرم دستگیر شده است. رن پس از آن جزئیات بیشتری ارائه نکرد، اما در هنگام صحبت کردن به مالش پهلوی خود می‌پرداخت. گمان می‌رفت که رن احتمالا در طول این مبارزه چاقو خورده است و جان خود را از دست داده است. قبل از این که او این موضوع را بفهمد از خواب بیدار شد و خود را به دنیایی دیگر یافت. این دنیا یادآور جهان یک بازی VRMMO به نام Brave Star Online بود که او در دنیای خود انجام داده بود.

صفحات دیگر