ویکی ظهور قهرمان سپر

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

خواهر سین

اشتراک‌گذاری

خواهر سین

S'yne's Sister

خواهر سین - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

دارنده زنجیر تابع

لقب

زن ابله (قبلا)

نژاد

نیمه-انسان جهان دیگر

جنسیت

مونث

خانواده

سین لوک (خواهر)

پیشه

دارنده سلاح تابع

وابسته به

ارتش سوم

سلاح

زنجیر تابع

اولین نمایش

جلد ۱۷ (لایت ناول)

خواهر سین عضوی قدرتمند از سازمان پشت امواج است که اغلب با پیشگامان امواج در حال آزمایش روی تکنولوژی جدیدشان دیده شده است.

شخصیت

خواهر سین در زیر رفتار خوب خود یک جنبه‌ی سادیستی پنهان دارد. او دوست دارد برای لذت خود، دیگران از جمله خواهرش را زجر دهد. او کاملا به توانایی‌های خود اطمینان دارد و مهارت‌هایی برای بالا نگه داشتن اعتماد به نفسش دارد. با این حال انگیزه‌های واقعی او ناشناخته است. در حالی که او دوست دارد فناوری‌های جدید را علیه قهرمانان آزمایش کند، اما همچنین نکاتی را در مورد چگونگی شکست دادنشان به نائوفومی و سایرین می‌دهد حتی اگر برای متحدانش هزینه داشته است. او حتی اجازه می‌دهد تا متحدینش شکست بخورند تا فرصتی برای رشد قهرمانان باشد.

در مقایسه با سایر زنان در ارتش امواج، لینو او را فردی نسبتا مهربان و شایسته می‌داند. او در مجموع وسواس بالایی برای قدرت یا شکست دادن قهرمانان ندارد، با این حال در هنگام حضور در «میدان» این موضوع نشان داده نمی‌شود.

پیش‌زمینه

سین و خواهر سین هر دو قهرمانان تابع یک جهان بودند. با این حال خواهر سین با وجود این که یک قهرمان تابع بود، در مقطعی به رهبر خودخوانده‌ی پشت امواج پیوست. آن‌ها با هم جهان سین را نابود کردند. از آن پس، او به رهبرش کمک کرد تا قهرمانان مقدس جهان رهبرش را کنترل کند. وقتی بیشتر قهرمانان کشته شدند و آخرین نفر آن‌ها گرفتار یک گروه تروریستی شد، مالتی و گروهش تلاش کردند تا از کشته شدن آخرین قهرمان جلوگیری کنند و این رهبر جهان را سالم نگه دارند. مالتی و گروهش که مورد احترام این رهبر قرار گرفته بودند، تحت حمایت خواهر سين قرار گرفتند.

صفحات دیگر