بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایتسوکی کاواسومی

اشتراک‌گذاری

ایتسوکی کاواسومی

Itsuki Kawasumi

ایتسوکی کاواسومی - ظهور قهرمان سپر

نام مستعار

قهرمان ساز موسیقی
قهرمان کمان (قبلا)

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۷

پیشه

جنگجوی کولوسئوم (قبلا)

کشور و سکونت

دره سنگی، ملرومارک
ژاپن موازی (قبلا)

سلاح

ساز موسیقی تابع
(قبلا)

صداگذار

یوشیتاکا یامایا

ایتسوکی کاواسومی (Itsuki Kawasumi) فردی بود که از دنیایی دیگر احضار شد تا به عنوان یکی از چهار قهرمان افسانه‌ای یعنی قهرمان کمان خدمت کند.

شخصیت

ایتسوکی در ذهن خود احساس می‌کند که قوی‌ترین قهرمان است و همیشه برای ستایش شدن ماموریت‌های مخفی پیرامون کشتن اشراف فاسد و نجات دهکده‌ها را دنبال می‌کند. آزار و اذیت او در کودکی باعث شده بود تا نوعی تمایل به خاص بودن و برتر بودن داشته باشد. احساس عدالت و نیاز او به ستایش  شدن هر دو ناشی از همین موضوع بود.

او همانند سایر قهرمانان به جز نائوفومی باور داشت که این دنیایی که به آن احضار شده است یک بازی است. او حتی فراتر رفت و باور داشت که نائوفومی با خدا (ارباب بازی) دیدار کرده و قدرت‌هایی را از او دریافت کرده است و برای همین برتری پیدا کرده است.

او خود را یک متحد عدالت می‌خواند و حداقل در ابتدا سعی می‌کرد روی این موضوع مانور دهد. با این حال او جوهر واقعی عدالت را از دست داده بود و در عوض فقط بر اساس خواسته‌های خودخواهانه خود عمل می‌كرد و عدالت فقط پوششی برای تمایلاتش بود. حس عدالت او چنان قدرتمند بود که او از گوش دادن افراد امتناع می‌ورزید و اعتقاد داشت که خود او تنها عدالت واقعی است.

او قهرمانی پیچیده است به طوری که منتظر می‌ماند تا مردم درگیرد یک بحران شوند تا بتواند آن‌ها را با روشی قهرمانانه «نجات دهد». او بسیار غیرقابل ملاحظه و نه چندان باهوش است.

ایتسوکی بعد از رویدادهای مرتبط با سری غرور و تجربه کردن دستکاری‌های مالتی دچار تغییر شخصیت شد و به فردی دلپذیرتر تبدیل شد. از آن پس او بدون بحث و جدل دستورات نائوفومی را دنبال کرد.

پیش‌زمینه

ایتسوکی قبل از این که به جهانی دگیر احضار شود، در یک دنیای موازی زندگی می‌کرد که در آنجا برخی از افراد با توانایی‌های مختلف و فرا طبیعی به دنیا می‌آمدند. ایتسوکی با توانایی فرا طبیعی «دقت» متولد شد، و از این رو شلیک او از هر سلاحی در صورت مسدود نشدن به هدف برخورد می‌کرد.

با توجه به تجربیاتی که در مدرسه راهنمایی داشت و زمانی که در کلاس با افراد بدون توانایی می‌گذراند، این تصور در او شکل گرفت که او به دلیل این توانایی فردی خاص است. با این حال وقتی که متوجه شد او در بین ضعیف‌ترین افراد دارای توانایی طبقه بندی شده است، اعتماد به نفس خود را از دست داد. او به دلیل توانایی ضعیفش در تمام دوران مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفت و برای فرار از این واقعیت رو به بازی‌های ویدیویی آورد. در مقطعی که او از مدرسه در حال بازگشت به خانه بود، ناگهان یک کامیون با سرعت و بدون هیچ اخطاری با او برخورد کرد. او سپس خود را به عنوان یک قهرمان افسانه‌ای در دنیای دیگری یافت.

صفحات دیگر