بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

The Ghost Survivors

اشتراک‌گذاری

بازماندگان شبح

The Ghost Survivors

The Ghost Survivors رزیدنت ایول

بازی

Resident Evil 2 (بازی ۲۰۱۹)

شخصیت‌های برجسته

رابرت کندو کاترین وارن گاست دنیل کورتینی

تعداد بازیکنان

۱

روش باز شدن

دانلود

The Ghost Survivors یک محتوای قابل دانلود (DLC) برای Resident Evil 2 (بازی ۲۰۱۹) است. این محتوا به طور رایگان در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ در دسترس بازیکنان قرار گرفت.

این DLC به داستان‌های جانبی شخصیت‌هایی چون رابرت کندو، کاترین وارن، یک عضو سرویس امنیتی آمبرلا با نام مستعار شبح (Ghost)، و کلانتر دنیل کورتینی می‌پردازد و سناریوهایی مختلفی از زنده ماندن آن‌ها در رویدادهای بازی اصلی را نشان می‌دهد.

گیم‌پلی

هر شخصیت مقصدی را در پیش روی دارد که در این راه یا باید تمام تهدیدها را از بین ببرد یا از آن‌ها بگریزد. تعدادی از نواحی نقشه مسدود شده توسط تعداد انبوهی از دشمنان محاصره شده که بازیکن را مجبور می‌کند تا مسافت طولانی‌تری را برای رسیدن به مقصد طی کند.

آیتم‌های مختلفی نیز ممکن است در The Ghost Survivors یافت شوند که یا از طریق دستگاه item dispenser یا از طریق کشتن زامبی‌های حامل کوله پشتی قابل دسترس هستند.

بر خلاف سایر مودهای بازی اسلحه‌ها نیز می‌توانند به منظور باز شدن فضا دور انداخته شوند، و برای اولین بار در این بازی امکان مخلوط کردن باروت درجه-بالا (سفید) با باروت درجه-بالا (زرد) وجود دارد که به تولید یک نارنجک دستی ختم می‌شود.

در ابتدا تنها سه سناریو از چهارتا قابل دسترس هستند. زمانی که بازیکن سناریوهای رابرت، گاست و کاترین را بدون در نظر گرفتن میزان سختی به پایان برساند، سناریوی دنیل نیز برای بازی کردن باز خواهد شد.

اهداف ماموریت

زمانی برای سوگواری نیست (رابرت کندو):

در سناریوی رابرت هدف پیمودن راه از فروشگاه اسلحه فروشی کندو تا اتاق تصفیه آب واقع در فاضلاب است تا او توسط یک هلیکوپتر استخراج فرار کند. مقصد رابرت روی نقشه با نشان یک هلیکوپتر علامتگذاری شده است.

فرار (کاترین وارن):

هدف کاترین باز کردن راه خود از پرورشگاه به سلول بن واقع در زندان اداره پلیس راکون سیتی است. او قصد دار با کلیدی که از برایان آیرونز به دست آورده بن را نجات دهد. مقصد کاترین با نشان یک قفل روی نقشه علامتگذاری شده است.

سرباز فراموش شده (گاست):

گاست قصد دارد از طریق تراموای برقی و همراه با نمونه‌ی ویروس-جی که در آزمایشگاه NEST به دست آورده فرار کند. مقصد گاست با نشان یک تراموا روی نقشه علامتگذاری شده است.

هیچ راهی وجود ندارد (دنیل کورتینی):

در حالی که دنیل در پمپ بنزین میزول گرفتار شده است، هدف او از بین بردن ۱۰۰ زامبی در داخل فروشگاه این ناحیه است تا سپس بتواند با کمک لیان از آنجا فرار کند. به منظور اطلاع یافتن از تعداد دشمنان از بین رفته آیکونی در کنار صفحه‌ی بازیکن قرار دارد که رقم آن را مشخص می‌کند.

صفحات دیگر