بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کاساندرا دیمیترسکو

اشتراک‌گذاری

کاساندرا دیمیترسکو

Cassandra Dimitrescu

کاساندرا دیمیترسکو - رزیدنت ایول

تاریخ تولد

پیش از ۱۹۵۰

تاریخ مرگ

۹ فوریه ۲۰۲۱

مکان مرگ

قلعه دیمیترسکو

جنسیت

مونث

نمایش در

کاساندرا دیمیترسکو (Cassandra Dimitrescu) یک انسان جهش‌یافته بود که با آلچینا دیمیترسکو و دو «خواهرش» بلا و کاساندرا در قلعه دیمیترسکو زندگی می‌کرد. کاساندرا از لحاظ سنی دختر میانی بود و او از شکنجه کردن و کشتن قربانیان خود لذت می‌برد.

بیوگرافی

در دوره‌ای از دهه ۱۹۵۰ یا قبل از آن، کاساندرا در کنار دو خواهرش بلا و دنیلا توسط لرد آلچینا دیمیترسکو «ایجاد شد». آن‌ها با استفاده از موجوداتی شبیه مگس که از تخم‌های انگل کادو متولد شده بودند ایجاد شدند. در نتیجه‌ی این جهش دنیلا ظاهر جوان خود را حفظ کرده بود و توانایی پراکنده شدن در قالب حشرات را داشت و تشنه‌ی خون و گوشت انسان بود. او و خواهرانش معمولا تمایلات سادیستی نسبت به کارکنان و بازدیدکنندگان داشتند.

هنگامی که ایتن وینترز برای یافتن دخترش وارد قلعه دیمیترسکو شد، کاساندرا و خواهرانش او را به قصد قتل و خوردن نزد مادرشان بردند. ایتن موفق به فرار شد و سپس سه خواهر به تعقیب او در سراسر قلعه پرداختند.

کاساندرا اولین خواهری بود که به تعقیب ایتن پرداخت و برای کشتن او در راهروهای قلعه ظاهر می‌شد. وقتی ایتن برای یافتن چهار ماسک به منظور فرار از قلعه به زرادخانه رفت، کاساندرا او را در آنجا گرفتار کرد تا کارش را تمام کند. با این حال ایتن موفق شد با استفاده از انفجاری دیوار را خراب کند که این موضوع باعث ورود هوای سرد به داخل شد و به شدت کاساندرا را تضعیف کرد. در نهایت او نیز همانند خواهرش بلا که قبل از او از بین رفته بود متلاشی شد.

بیولوژی

کاساندرا به همراه خواهرانش حشرات جهش‌یافته‌ای بودند که از گونه‌ای ناشناخته از حشراتی شبیه به مگس ایجاد شده بودند. این مگس‌ها از طریق تخم‌های انگل کادو که روی یک میزبان قرار داشتند شکل گرفته بودند. مگس‌ها پس از قرار گرفتن در معرض گوشت میزبان، آن را در طی چند روز مصرف کرده و در دسته‌های انبوه بدن میزبان را فرا می‌گرفتند. در طول این زمان مگس‌ها شروع به تقلید از شکل انسان کرده و همانند یک آفتاب‌پرست قادر به تغییر رنگ خود بودند تا ظاهری مطلوب پیدا کنند. به این ترتیب مگس‌ها قادر بودند با جمع شدن خود را به شکل یک انسان در آوردند.

کاساندرا قادر است به میل خود به دسته‌ای از حشرات تبدیل شود و با سرعت بسیار بالایی در قلعه حرکت کند. او در این حالت نمی‌تواند صدمه ببیند زیرا این حشرات از حملات منحرف می‌شوند. با این حال حشرات بدن کاساندرا در برابر افت ناگهانی دما به خصوص به زیر ۱۰ درجه سانتیگراد حساس هستند و به سرعت ضعیف می‌شوند. قرار گرفتن در معرض چنین سرمایی باعث کاهش شدید متابولیسم می‌شود و در نهایت منجر به یک حالت خاموشی می‌شود که آن‌ها را در برابر حملات سلاح‌های معمولی آسیب پذیر می‌کند.

صفحات دیگر