ویکی رزیدنت ایول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مارگاریت بیکر

اشتراک‌گذاری

مارگاریت بیکر

Marguerite Baker

مارگاریت بیکر رزیدنت ایول

تاریخ تولد

حدود ۱۹۶۴

تاریخ مرگ

۲۰ جولای ۲۰۱۷ (۵۳ سال)

مکان مرگ

دالوی، لوئیزیانا

ملیت

آمریکایی

پیشه

خانه‌دار

اولین نمایش

Resident Evil 7: Biohazard

مارگاریت بیکر (Marguerite Baker) یکی از ساکنان مزرعه بیکر در شهر دالوی لوئیزیانا بود. او همسر جک بیکر و مادر زویی و لوکاس بیکر بود.

بیوگرافی

اوایل زندگی

مارگاریت بیکر به همراه دیگر اعضای خانواده خود در یک مرتع بزرگ زندگی می‌کرد، جایی که شامل یک عمارت و یک خانه‌ی قدیمی همراه با اسکله‌ای در نزدیکی آن می‌شد.

در سال ۲۰۱۴ خانواده بیکر با میا وینترز و اِولین آشنا شدند، دو فردی که در یک کشتی ویرانه در نزدیکی محل زندگی آن‌ها پیدا شدند و این خانواده با آوردن آن‌ها به مرتع خود قصد کمک به آن‌ها را داشتند.

تحت نفوذ اِولین

اِولین که سلاحی بیولوژیکی بود اقدام به آلوده کردن این خانواده و همین طور میا کرد. مارگاریت پس از آن پیش دکتری رفت و آن‌ها که به وسیله‌ی اشعه‌ی ایکس مقداری کپک در سر او پیدا کردند به مارگاریت گفتند که برای آزمایش‌های بعدی برگردد، با این حال او تحت نفوذ اولین قرار گرفت و هرگز نتوانست دوباره برای معالجه پیش دکتر برگردد.

مارگاریت بعد از آلودگی این قابلیت را پیدا کرد تا از طریق کپک‌های اولین، حشراتی جهش‌یافته تولید و کنترل کند. با گذشت زمان این خانواده زندگی اجتماعی خود را به طور کامل از دست داد و محلی‌ها باور داشتند که اعضای این خانواده مرده‌اند. در این مدت مارگاریت و خانواده‌ی او اقدام به ربودن افراد می‌کردند تا آن‌ها با تبدیل شدن به موجودات Molded به عنوان عضو خانواده‌ی مورد دلخواه اولین درآیند.

این خانواده همچنین روی به انسان‌خواری آورده بود و بیشتر غذاهای پخته شده توسط مارگاریت از اجزای بدن انسان بودند.

ورود ایتن

مارگاریت چند سال تحت نفوذ اولین قرار داشت اما با رسیدن همسر میا یعنی ایتن وینترز اوضاع کمی تغییر پیدا کرد. ایتن موفق شد در مقابل اعضای این خانواده مقاومت کند. او که برای نجات همسرش به مرتع بیکر آمده بود در نقطه‌ای با مارگاریت و حشرات جهش‌یافته‌ی او مواجه شد. ایتن که در مسیر خود به فانوس مارگاریت نیاز داشت در نهایت در گلخانه‌ای به طور مستقیم با او روبرو شد و طی مبارزه‌ای او را از بین برد. مرگ مارگاریت بیکر به مرگ تمام حشرات تولیده شده نیز ختم شد.

صفحات دیگر