بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لموین

اشتراک‌گذاری
لموین Red Dead

لموین (Lemoyne) ایالت جنوبی آمریکایی و یکی از پنج قلمروی Red Dead Redemption 2 است. لموین همچنین متمدن‌ترین منطقه در شرق محسوب می‌شود.

توصیف

لموین شامل سه بخش اصلی یعنی: اسکارلت مدوز، بایو نوا و بلوواتر ماش است. در نزدیکی این قلمرو یک جزیره‌ی زندان به نام ندامتگاه سیسیکا وجود دارد. این منطقه از طرف شمال با سرزمین‌های نیو هانوفر هم مرز است و سایر مرزهای آن را آب فرا گرفته است. از جمله دریاچه‌ی فلت آیرن در شرق، و رودخانه‌ی Lannahechee که غرب و جنوب آن را در بر گرفته است.

این ناحیه بیشتر به خاطر خیزش عظیم صنعتی و زیست‌بوم منحصر به فردش شناخته می‌شود. پایتخت این ایالت سنت دنیس، کلونی سابق فرانسوی است که در ساحل شرقی این ایالت واقع شده است. کارخانه‌ها، مرداب‌ها، باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی در بخش غربی این ایالت واقع هستند. از مزارع قابل توجه لموین می‌توان به عمارت بریتویت و کالیگا هال اشاره کرد که به تربیت متعلق به دو خانواده‌ی بریتویت و گری هستند، دو خانواده‌ای که با هم دشمنی عمیقی دارند.

در گذشته لموین، عضو کوتاه مدت کنفدراسیون ایالات متحده آمریکا بوده که شهروندان بسیاری از آن علیه شمال می‌جنگیدند. بقایای میدان‌های نبرد جنگ داخلی درون چمن‌زارهای سرزمین قابل مشاهده است. لموین همچنین پایگاه جنبش نظامی کنفدراسیون سابق است که با نام مهاجمان لموین شناخته می‌شوند.

صفحات دیگر