خانواده گری

خانواده گری

Gray Family

بازی

Red Dead Redemption 2

نام مستعار

گری‌ها

موقعیت

کالیگا هال

دشمن

خانواده بریتویت

خانواده گری (Gray Family) یک خانواده‌ی ثروتمند و مزرعه‌دار اسکاتلندی-آمریکایی هستند که در Red Dead Redemption 2 حاضر هستند. آن‌ها دشمنی طولانی مدتی با خانواده بریتویت دارند.

Red Dead Redemption 2

بلافاصله بعد از نقل مکان باند به ناحیه‌ی رودز، داچ ون در لیند با لی گری رفیق شد و در مواردی برای گرفتن چند جنایتکار به او کمک کرد. لی نیز برای تشکر داچ، بیل و آرتور را به معاونان خود تبدیل کرد. کمی بعد باند در کمک به خانواده گری اقدام به ربودن اسب‌های با ارزش خانواده بریتویت کرد. پس از آن بریتویت‌ها با پرداخت پولی به باند آن‌ها را برای سوزاندن زمین‌های تنباکو وابسته به خانواده گری استخدام کردند. بعد از این گری‌ها متوجه شدند که چه کسی زمین‌هایشان را سوزانده، کلانتر لی دامی را برای اعضای باند پهن کرد.

نبرد در رودز

اعضای باند از جمله بیل، شان، آرتور و مایکا به رودز رسیدند و به سلون رفتند تا ماموریت جدیدی از کلانتر دریافت کنند. بیل خیلی زود متوجه شد که کاسه‌ای زیر نیم کاسه است و ثانیه‌هایی بعد شان مورد شلیک قرار گرفت و کشته شد. مایکا و آرتور خیلی زود دست به کار شدند و خیابان را پاکسازی کردند.

بعد از کشتن تمام مردان قانون در خیابان، آن‌ها تصمیم به یافتن و کشتن لی گری گرفتند. آن‌ها در جلوی دفتر کلانتر حاضر شدند و او را فرا خواندند. ناگهان لی و تعدادی از معاونانش هجوم آوردند و بیل را به گروگان گرفتند و خواستار تسلیم شدن آرتور و مایکا شدند. اما این دو عضو باند معاونان را به تیر بستند و بعد از کشتن همه‌ی آن‌ها همراه با بیل بازگشتند.

اعضای خانواده

  • تاویش گری – رئیس خانواده
  • لی گری – کلانتر رودز و پسر تاویش گری
  • بو گری
  • ایین گری – پسر عموی بو
  • اسکات گری – پسر عموی بو

دانستنی‌ها

  • دشمنی بریتویت-گری می‌تواند بر اساس دشمنی معروف هاتفیلد-مک‌کوی باشد، دو خانواده‌ی جنوبی ثروتمند که به مدت دو دهه با هم تقابلی خونین داشتند. مهاجمان لموین نیز می‌تواند بر اساس یک گروه شبه‌نظامی کنفدراسیون به نام لوگان وایلکتز باشد که همکاری نزدیک با هاتفیلدها داشت.