ویکی Red Dead

بلک‌وارتر

اشتراک‌گذاری

بلک‌وارتر

Blackwater

بلک‌وارتر Red Dead

بازی

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption 2

نوع

شهر

قلمرو

الیزابت غربی

منطقه

گریت پلینز

بلک‌وارتر (Blackwater) مکانی در Red Dead Redemption و Red Dead Redemption 2 است. این مکان در منطقه‌ی گریت پلینز از قلمروی الیزابت غربی واقع شده است.

توصیف

بلک‌واتر شهری صنعتی است که بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین شهر در Red Dead Redemption محسوب می‌شود. این ناحیه از بندری پر رونق روی دریاچه‌ی فلت آیرن بهره می‌گیرد. خیابان‌های این شهر سنگ‌فرش شده هستند و لامپ‌های گازی خیابانی همه جا دیده می‌شوند. همچنین اولین اتومبیل‌های تولید شده و تیرهای تلفن از موارد دیگر قابل مشاهده هستند.

این شهر همچنین در سال ۱۸۹۹محل وقوع یک حادثه‌ی تیراندازی خونین بوده است که با عنوان قتل عام بلک‌واتر (The Blackwater Massacre) شناخته می‌شود. لندن ریکتس تنها بازمانده‌ی شناخته شده از این حادثه است. در زمان این نبرد ۲۲ یاغی و ۱۵ مرد قانون کشته شدند.

این شهر از جمعیت و مردم گوناگونی تشکیل شده است. در جنوب بلک‌واتر که کمتر توسعه یافته است ساختمان‌های قدیمی، محله‌های زاغه‌نشین و تعدادی زمین کشاورزی وجود دارد. بر خلاف آن، در شمال شهر میدان اصلی بلک‌واتر واقع شده و پایه اقتصادی شهر و دولت است. در این نقطه هتل‌ها و کسب و کارهای تجملی، خانه‌های بزرگ برای ثروتمندان، و جاده‌ای به سمت بیرون از شهر (به سمت کلیسا) وجود دارد.

از لحاظ جمعیت و در مورد ثروت و قومیت، گوناگونی وسیعی میان مردم وجود دارد. بخش زیادی از جمعیت ریشه‌ی قفقازی دارند، و از اقلیت‌های دیگر می‌توان به چینی‌ها و آفریقا-آمریکایی‌ها اشاره کرد. از لحاظ ثروت همان طور که مشخص است، جمعیت ثروتمند در شمال شهر و جمعیت ضعیف اغلب در جنوب ساکن هستند. جمعیت قابل توجهی از مردم نیز از طبقه‌ی متوسط هستند.

بلک‌واتر بزرگ‌ترین نمونه‌ی مدرنیته با تکنولوژی جدید (اغلب در مورد اتومبیل‌ها) در غرب است. زندگی شهری در این جا مشابه با اوایل دهه‌ی ۱۹۰۰ غرب است که بیش از بیش به سمت صنعتی شدن می‌رفت.