بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

غول‌ها

اشتراک‌گذاری

غول‌ها

Giants

غول‌ها - وان پیس

خصوصیات

بزرگ‌ترین نژاد شناخته شده

خاستگاه

جزایر مختلف (الباف و ...)

اولین نمایش

چپتر ۹۶
قسمت ۴۵

غول‌ها (Giants) نژادی انسان‌نما هستند که به شدت سایر نژادهای جهان را تحت الشعاع خود قرار دادند. شناخته‌شده‌ترین غول‌ها، آن‌هایی هستند که ساکن جزیره الباف هستند.

همچنین قبایل مختلفی از غول‌ها مانند غول‌های باستانی و قبیله ناشناخته‌ی برادران یتی کول وجود دارند.

بیولوژی

عمر غول‌ها بسیار بیشتر از سایر نژادها است و آن‌ها می‌توانند حداقل سه برابر بیشتر از انسان‌ها زندگی کنند. غول‌ها در جوانی و کودکی نسبتا کندتر از حد معمول پیر می‌شوند. هایرودین در سن ۱۸ سالگی شبیه به کودکی پیش از نوجوانی بود. او به عنوان یک غول در اوایل دهه ۸۰ زندگی خود، دارای موهای پر رنگ بود و هیچ چین و چروکی در پوستش وجود نداشت. دوری و بروگی که تقریبا دو برابر هایرودین سن دارند، دارای موهای خاکستری اما غیرسفید هستند و کمی چین و چروک روی صورت‌شان دیده می‌شود. جورول و جارول قدیمی‌ترین غول‌های مشاهده‌شده هستند که تقریبا سه قرن و نیم سن دارند و شبیه پیرمردهای معمولی با چین‌وچروک‌های بالا و موهای سفید هستند.

هیبریدها

ووتان‌ها (Wotans): غول‌ها با فی-من‌ها آمیخته شده‌اند و فرزندان حاصل از چنین روابطی به عنوان ووتان شناخته می‌شوند. اگرچه ووتان‌ها بزرگ‌تر از بسیاری از فیش-من‌ها و انسان‌ها هستند، اما همچنان کوچک‌تر از غول‌های واقعی هستند.

غول سازی

غول‌ها
جمجمه یک غول با اندازه غیرعادی

به دلیل قدرت فیزیکی بی‌نظیر غول‌ها، افراد و گروه‌های زیادی به دنبال روش‌های علمی برای افزایش مصنوعی اندازه خود به اندازه یک غول هستند. در میان این جویندگان، دولت جهانی هم حاضر است که قرن‌ها تلاش کرده است تا یک روش غول‌سازی برای ایجاد ارتشی غیرقابل توقف از سربازان غول‌پیکر را به دست آورد. با این حال تمام تلاش‌های آن‌ها تاکنون شکست خورده است.

حتی وگاپانک، دانشمند برجسته تفنگداران دریایی که دستاوردهایش شامل ایجاد اژدهای مصنوعی است، در این تلاش موفق نبوده است. رقیب او سزار کلاون موفقیت بیشتری داشت، اما رویه‌های غیراخلاقی او مستلزم این بود که دریافت‌کنندگان آن کودک باشند.

صفحات دیگر