ویکی وان پیس

سولونگ

اشتراک‌گذاری

سولونگ

Sulong

سولونگ - وان پیس

معنی

شیر ماه

کاربران

سبک مبارزه

دگرگونی، قابلیت تقویتی

اولین نمایش

چپتر ۸۸۸
قسمت ۸۶۲

سولونگ (Sulong) یک دگرگونی بدنی است که اعضای قبیله مینک می‌توانند با نگاه کردن به ماه کامل به طور موقتی دچار آن شوند.

شرح

فعال‌سازی

هنگامی که یک مینک مستقیما به ماه کامل خیره می‌شود، بلافاصله تغییر شکل آن‌ها شروع می‌شود و پس از چند ثانیه به شکل جدید خود می‌رسد.

سولونگ
فرآیند دگرگونی سولونگ در کاروت

برای شروع این تحول، یک مینک باید دید واضح و بدون مانعی از ماه داشته باشد و در صورتی که ماه توسط ابرها، سقف یا هر چیز دیگری پوشانده شده بود، قادر به فرآیند سولونگ نیست. مینک همچنین می‌تواند چشمان خود را از نور ماه بپوشاند تا از تغییر شکل جلوگیری کند. حتی عینک‌های رنگی نیز به طور موثری از آن‌ها محافظت می‌کند. دزدان دریایی بیگ مام سعی کردند به زور جلوی دگرگونی پکومز را با بیرون کشیدن چشمانش بگیرند، اگرچه نتیجه نهایی آن مشخص نشد.

چوپر داروی خاصی را توسعه داد که به مینک‌ها اجازه می‌داد بدون نیاز به نگاه کردن به ماه کامل به سولونگ تبدیل شوند و از این رو آن‌ها قادر بودند در هر زمان، حتی در طول روز از قدرت سولونگ استفاده کنند.

دگرگونی

دگرگونی یک مینک با کوچک شدن مردمک چشمانش شروع می‌شود چشمان مینک در این فرآیند به قرمز خونی در می‌آید. خز و موهای آن‌ها افزایش پیدا کرده و رنگ سفید خالص می‌گیرند. به خصوص نواحی پر مو و پشمالو، مانند یال و دم به شدت رشد می‌کنند و ظاهر وحشی‌تری به آن‌ها می‌دهد. پس از تغییر شکل، بدن آن‌ها دائما توسط جرقه‌های الکترو احاطه می‌شود.