ویکی ناروتو / بوروتو

شینکی (Shinki)

اشتراک‌گذاری

شینکی

Shinki

شینکی (Shinki) ناروتو / بوروتو

ککی گنکای

رهاسازی مغناطیس

وابسته به

سوناگاکوره

تیم

تیم شینکی

قبیله

قبیله کازکاگه (تنها در رمان)

درجه نینجا

گنین

خانواده

  • گارا (پدرخوانده)
  • راسا (پدربزرگ ناتنی)
  • کاروا (مادربزرگ ناتنی)
  • کانکورو (عموی ناتنی)
  • تماری (عمه ناتنی)

گونه طبیعت

رهاسازی مغناطیس
رهاسازی باد
رهاسازی سنگ
رهاسازی برق (تنها در انیمه)

شینکی (Shinki) یک شینوبی از قبیله کازکاگه و از دهکده سوناگاکوره است. او رهبر تیم شینکی است.

پیش‌زمینه

در انیمه، وقتی شینکی کوچک بود قادر به کنترل قدرت خود نبود و همین موضوع باعث شد تا گارا به او نزدیک شود. او که در آن زمان ترسیده بود به کازکاگه حمله کرد، اتفاقی که باعث شگفتی گارا شد و با وجود این که شینکی به او آسیب زده بود اما او را در آغوش گرفت.

شینکی اسم خود را به گارا گفت و پیشنهاد کازکاگه برای آموزش استفاده از قدرتش را قوبل کرد. پس از آن گارا شینکی را به پسرخواندگی پذیرفت و به او آموخت که چطور قدرت خود را کنترل کند و از آن به طور موثر بهره بگیرد.

بیوگرافی شینکی

آرک در برابر موموشیکی

شینکی در مقطعی برای برگزاری آزمون‌های چونین به محل برگزاری آن یعنی کونوهاکاگوره رفت. او در این آزمون‌ها بسیار قدرتمند ظاهر شد و حریفان خود را یکی یکی از پیش رو برداشت. او در نیمه نهایی با میتسوکی رقابت کرد که البته میستوکی بدون پایان یافتن مبارزه تسلیم شد و در مسابقه فینال با سارادا روبرو شد و او را نیز شکست داد. در مانگا، شینکی در مسابقه نیمه-نهایی قرار بود با آنیا رقابت کند که این مسابقه با حمله کینشیکی و موموشیکی متوقف شد.

شینکی حریف خود چوچو را شکست می‌دهد.
شینکی حریف خود چوچو را شکست می‌دهد.

شینکی تصمیم داشت مقابل مهاجمان مبارزه کند اما گارا او را از این کار بازداشت و به او گفت که آن‌ها دشمنانی نیستند که او بتواند با آن‌ها درگیر شود. به این ترتیب او به تخلیه شهروندان کمک کرد. چند روز پس از این حادثه شینکی به همراه گارا و کانکورو به دهکده خودشان بازگشتند.

آرک اسکورت تک-دم

در انیمه، تیم شینکی به همراه کانکورا، گارا و ساسوکه اوچیها پس از پی بردن به این موضوع که اوراشیکی اوتسوتسوکی قصد گرفتن چاکرای شوکاکو را دارد، به سمت محل این جانور دم‌دار رفتند. پس وقوع یک درگیری با اوراشیکی و حضور نابهنگام بوروتو در آنجا، شینکی به دستور گارا ماموریت گرفت تا شوکاکو را به کشور آتش اسکورت کند و بوروتو نیز او را در این مسیر همراهی کرد. شینکی برای تمام کردن ماموریتی که پدرش به او داده بود بسیار مصر بود. این اصرار پیش از حد او و همین طور شخصیت خشک و سرد شینکی باعث بحث و جدل‌هایی بین او و بوروتو شد.

اوراشیکی در برابر شینکی
اوراشیکی در برابر شینکی

اوراشیکی به دنبال آن‌ها بود و آن دو به هر طریق با نقشه‌ای موفق شدند دشمن را فریب دهند و شوکاکو را به سلامت به کشور آتش برسانند. پس از آن شینکی و بوروتو در برابر اوراشیکی قرار گرفتند و اوراشیکی که فریب خورده بود قصد کشتن شینکی را داشت. با این حال با رسیدن ساسوکه در محل آن‌ها نجات پیدا کردند. پس از رفع شدن تهدید اوراشیکی، هر دوی شینکی و بوروتو از خستگی و فشار سفر از حال رفتند و به کونوها منتقل شدند. پس از گذشت پنج روز و بهبود یافتن، شینکی به همراه گارا قصد بازگشت به خانه را داشت. با وجود این که شینکی بدون خداحافظی از بوروتو در حال رفتن بود اما بوروتو خود را به او رساند تا پیش از رفتنش دیداری با هم داشته باشند، اگرچه رفتار شینکی همچنان سرد بود.

صفحات دیگر