بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گیلین ددولیا

اشتراک‌گذاری

گیلین ددولیا

Ghislaine Dedoldia

گیلین ددولیا - موشوکو تنسی: تناسخ بیکار

لقب

پادشاه شمشیر گرگ سیاه

نژاد

نژاد جانور

جنسیت

مونث

تولد

۲۷ مارچ

بستگان

گوستاو ددولدیا (پدر)
گیس ددولدیا (برادر)

گروه

نیش گرگ سیاه (منحل شده)

پیشه

ماجراجو (شمشرزن)

درجه

S انجمن ماجراجویی
پادشاه شمشیر

اولین نمایش

جلد ۱: دوران نوزادی (لایت ناول)
چپتر ۶ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

صداگذار

مگومی تویوگوچی

گیلین ددولیا (Ghislaine Dedoldia) یک شمشیرزن مستعد از نژاد جانور است. او دختر گوستاو، رئیس سابق روستای دورودیا، و مربی اریس و همچنین شاگرد رودئوس گریرات در جادوگری و سایر موضوعات است. او یکی از معدود افرادی است که تبدیل به یک پادشاه شمشیر شده است.

شخصیت

پائول او را فردی با اراده قوی و فردی احمق توصیف کرده است. او اغلب چهره‌ای ناگویا دارد که می‌تواند باعث رعب و وحشت شود، اما در پشت این چهره گاهی اوقات فردی احساسی و عجول است. او برای اریس مانند یک خواهر بزرگتر است که از او مراقبت می‌کند و به مشکلات او گوش می‌دهد.

پیش‌زمینه

در دوران کودکی به دلیل قدرت عظیمی که گیلین داشت او اغلب در برابر برادرش زورگویی می‌کرد و همین باعث دردسرهایی شد که در نهایت منجر به فرار او از خانواده شد.

پس از تبدیل شدن او به یک سنت شمشیر، او به عنوان یک جنگجو به همراه گروه پائول گریرات سفر کرد. پس مدتی این گروه ماجراجویی به دلیل ازدواج زنیث و پائول منحل شد.

سپس گیلین با خدای شمشیر ملاقات کرد و این فرد او را به خاطر طبیعت وحشی و توانایی شمشیربازی پذیرفت.

گیلین از آنجایی که قادر به خواندن و نوشتن نبود قربانی بسیاری از کلاهبرداری‌ها قرار گرفت و به دلیل ندانستن ریاضیات بارها در مسائل مالی فریب خورد. همین موضوع باعث شد تا او به کسب خرد و دانش تمایل پیدا کند.

زمانی که او به دلیل گرسنگی و شرایط ضعف بدنی روی زمین افتاده بود، خانواده اریس او را پذیرفتند و شغلی به او دادند. این شغل در واقع محافظ شخصی و مدرس شمشیرزنی با دستمزد ۲ سکه طلای آسورا بود.

صفحات دیگر