ویکی Metro

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بارون

اشتراک‌گذاری

بارون

The Baron

بارون Metro

تولد

دهه‌ی ۱۹۶۰ یا ۷۰

مرگ

جولای ۲۰۳۵

اقامتگاه

صحرای کاسپین

وابسته به

Munai-bailer

بارون (The Baron) آنتاگونیستی در Metro Exodus است. او رهبر Munai-bailer است و به عنوان ضدقهرمان اصلی چپتر کاسپین نقش‌آفرینی می‌کند.

شرح کلی

زمانی که جنگ آغاز شد بارون ظاهرا به عنوان یکی از کارکنان Svarog Oil مشغول به فعالیت بود. او و گروهش کنترل ذخایر عظیمی از نفت را به دست گرفتند و با استفاده از منابعشان شروع به بردگی گرفتن افراد محلی دریای کاسپین کردند.

بارون با وجود این که فردی ستمگر بود اما او اعمال خودش را توجیه می‌کرد و باور داشت که در متمدن کردن قبایل اولیه است. او معتقد است که برده‌داری برتر از شیوه‌ی زندگی به شکل قبیله‌ای است که پیش از آمدن او وجود داشته است.

بارون در مقطعی اقدام به ایجاد مذهبی تحت عنوان «شعله‌ی مقدس» کرد، چرا که می‌دانست به مدت طولانی نخواهد توانست برده‌های خود را سرکوب کند.

آرتیوم می‌تواند به این موضوع پی ببرد که بارونی که در دکل نفتی است در حقیقت یک بدل از بارون واقعی است و بارون واقی در صحرا پنهان شده است. این در واقع بخشی از نقشه‌ی استادانه‌ی سائول بود تا قدرت را به دست بگیرد. طبق نقشه‌ی او قرار بود گیول اقدام به کشتن بدل بکند. در حالی که گیول اقدام به آزاد کردن برده‌ها کرده بود، برده‌ها خیلی زود شروع به دعا کردن برای شعله‌ی مقدس کردند تا رستگار شوند، به همین ترتیب بارون «از مرگ باز می‌گردد» و کنترل را به دست می‌گیرد. بعدا مشخص شد که بارون واقعی از لحاظ ذهنی دچار مشکلاتی است و چیزی را به یاد نمی‌آورد، در واقع او تنها عروسک دست‌نشانده‌ی سائول بود تا نقش‌های او را به سرانجام برساند.

صفحات دیگر