دنیای سینمایی مارول

اسکرال‌ها

اشتراک‌گذاری

اسکرال‌ها

Skrulls

اسکرال‌ها - دنیای سینمایی مارول

نام مستعار

تغییرشکل‌دهندگان موذی
مارمولک‌ها
حرام‌زاده‌های زشت

سیاره خانه

اسکرالوس (قبلا)

نمایش‌ها

Captain Marvel
Spider-Man: Far From Home
WandaVision
Loki

اسکرال‌ها (Skrulls) نژادی از خزندگان شبه-انسان هستند که از لحاظ تکنولوژیکی پیشرفته هستند. آن‌ها بومیان سیاره تخریب شده‌ی اسکرالوس هستند.

آن‌ها به خاطر توانایی در تغییر شکل شناخته می‌شوند و این موضوع به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با فرم‌های دیگر سازگار شوند و بدون این که مورد شک قرار بگیرند به سیاره‌ها نفوذ کنند.

خصوصیات

اسکرال‌ها نژادی انسان‌نما با ویژگی‌های متمایز هستند که شامل پوست سبز و گوش‌های نوک تیز است. برخلاف گونه‌های بومی زمین، فرم آن‌ها بر پایه کربن نیست و عناصری شکل‌دهنده‌ی آن‌ها توسط دانشمندان زمین شناخته نشده‌اند. اسکرال‌ها در مقایسه با انسان‌ها دارای توانایی‌های مختلفی شامل قدرت، پایداری و چابکی بیشتر هستند که از انسان‌ها برتر است اما در سطح ابرانسانی نیست. ظاهرا آن‌ها دارای سطح بالایی از طول عمر هستند، زیرا تالوس و سورن در یک دوره ۳۰ ساله پیر نشدند.

اسکرال‌ها همچنین می‌توانند تغییر شکل دهند و به موجودات شبه-انسان تبدیل شوند، و مطابق با DNA افراد، قد، صدا، وزن، ویژگی‌های بدنی و حتی لباس آن‌ها را کپی کنند. همه آن‌ها این توانایی را از نظر فیزیولوژیکی دارند اما تغییر شکل دقیق نیاز به تمرین و استعداد دارد. آن‌ها حتی قادرند خاطرات اخیر شخصی که شبیه‌سازی کرده‌اند را تکرار کنند. با این حال، آن‌ها قادر به بهره بردن از هیچ قدرت و توانایی فرا طبیعی یا فرا انسانی نیستند.

اسکرال‌های برجسته

  • تالوس
  • نورکس
  • ات-لس
  • سورن