ویکی Marvel's Spider Man

ریو مورالز

اشتراک‌گذاری

ریو مورالز

Rio Morales

ریو مورالز - Marvel's Spider Man

سن

۴۳

خاستگاه

شهر نیویورک

خانواده

ارون دیویس (برادر همسر)
آلبرت مون (معشوقه)

پیشه

معلم، عضو شورای شهر

جنسیت

مونث

بازیگر

ژاکلین پاینول

ریو مورالز (Rio Morales) یک شخصیت جانبی در مجموعه مرد عنکبوتی مارول است. او همسر جفرسون دیویس و مادر مایلز مورالز است. ریو یک معلم مدرسه است که در هارلم بزرگ شده است که بعدا با همسرش به بروکلین نقل مکان کرد و مایلز را در آنجا بزرگ کرد. ارتباط قوی و علاقه شدید او به جامعه‌ی خود باعث شد تا او به هارلم بازگردد و نامزد شورای شهر شود.

تاریخچه

اوایل زندگی

ریو در حوالی سال ۱۹۷۷ در محله هارلم شرقی از شهر نیویورک متولد و بزرگ شد. مدتی قبل از تولد پسرش مایلز، او به همراه همسرش جفرسون به بروکلین نقل مکان کرد و در آنجا تدریس خود را ادامه داد.

Marvel's Spider-Man

در مقطعی، ریو در یک مراسم تقدیر از همسرش شرکت کرد. در حین این مراسم شیاطین درونی با مواد منفجره حمله‌ای را به آنجا انجام دادند. ریو بدون مطلع شدن از سرنوشت همسرش به زیر آوار رفت. پسر او مایلز که در این مراسم حاضر بود به نجات او پرداخت، و سپس او در مراسم خاکسپاری همسرش دیده شد.

مایلز مورالز

حدود یک سال و نیم بعد، ریو با مایلز به هارلم شرقی بازگشت و در آپارتمان سابق مادرش مستقر شد. در این مقطع ریو کمپینی را برای حضور در شورای شهر شروع کرد.

کمپین ریو با حمله‌ای از طرف آندرگراند مختل شد. در هیاهوی ایجاد شده ریو زمین خورد و دستش آسیب دید و سپس توسط یکی از دوستان مایلز به نام گنکی به بیمارستان منتقل شد.

مدت‌ها بعد ریو از هویت مخفی مایلز به عنوان مرد عنکبوتی آگاه شد که پس از رویارویی با تینکرر و زخمی شدن او بود.

در مقطعی شهادت آرون دیویس علیه راکسون باعث شد تا سایمون کریگر به خاطر جنایاتش دستگیر شود، و ریو به عضویت شورا درآمد. او بعدا با جونا جیمسون مصاحبه‌ای داشت و در طول آن تلاش ناموفقی داشت تا او را متقاعد کند که مرد عنکبوتی دشمن نیست.

صفحات دیگر