ویکی کوسوریا

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لیشو

اشتراک‌گذاری

لیشو

Lishu

لیشو - کوسوریا

جنسیت

مونث

سن

۱۴

عنوان

دِفی - همسر پاکدامن (قبلا)

وابسته به

قصر سلطنتی

پیشه

همسر عالی (قبلا)

قبیله

قبیله یو

بستگان

امپراتور سابق (شوهر، قبلا)
امپراتور (شوهر، قبلا)
جینشی (پسر ناتنی) (قبلا)
اوریو (پدر)
یاکو (خواهر ناتنی)

اولین نمایش

فصل ۱۷ (لایت ناول)
فصل ۶ (مانگا)
قسمت ۵ (انیمه)

صداپیشه

هینا کینو

لیشو (Lishu) همسر سابق امپراتور و یک شخصیت ثانویه در مجموعه کوسوریا نو هیتوریگوتو است. او به عنوان جوان‌ترین همسر امپراتور شناخته می‌شود که کمترین علاقه را از امپراتور دارد و از این رو نفوذ بسیار کمی بر دربار داخلی دارد.

شخصیت

لیشو شخصیتی بسیار صادق و رک دارد. او اغلب اوقات غیرمحتاطانه رفتار می‌کند، اما در اعماق وجودش یک دوشیزه بسیار اصیل است. به همین دلیل، او اغلب مورد آزار و اذیت خدمتکارانی که به او خدمت می‌کنند قرار می گیرد، و از آنجایی که او بسیار ساده‌لوح است، حتی کاملا از این موضوع آگاه نیست. او جینشی را به خاطر ظاهرش تحسین می‌کند و عاشق خدمتکار او یعنی باسن است.

توانایی‌ها

  • ثروت: به عنوان همسر امپراتور، او دارای سطحی از ثروت است که به او اجازه می‌دهد به آنچه می‌خواهد دست یابد.

پیش‌زمینه

لیشو در کودکی توسط خانواده‌اش فرستاده شد تا تبدیل به همسر امپراتور سابق شود. پس از درگذشت امپراتور قبلی، او به خانه بازگردانده شد اما به دلیل موقعیت خانوادگی که داشت به دربار داخلی فرستاده شد تا همسر عالی امپراتور فعلی باشد. او به عنوان یک همسر در وظایف خود کاستی می‌کرد چرا که هنوز یک بچه بود اما از آنجایی که پیشینه خانوادگی او کاملا برجسته است، موقعیت او به عنوان یک همسر عالی به راحتی از بین نرفت.

دانستنی‌ها

  • نام لیشو به معنای درخت «لی» است، چیزی که برای نامگذاری دختران در چینی رایج نیست، زیرا درختان (شاخه‌ها) شامل اسامی پسرانه و گل‌ها/برگ‌ها شامل اسامی دخترانه می‌شوند.
صفحات دیگر