ویکی کوسوریا

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لوئومن

اشتراک‌گذاری

لوئومن

Luomen

لوئومن - کوسوریا

نام مستعار

پیرمرد (توسط مائومائو)

نام اصلی

کان لوئومن

جنسیت

مذکر

وابسته به

- دربار داخلی
- منطقه چراغ قرمز

پیشه

پزشک

قبیله

بستگان

مائومائو (دخترخوانده / نوه‌ی خواهر/برادر)
لاکان (برادرزاده)
لاهان (پسر برادرزاده)
لاکو (برادرزاده)

اولین نمایش

جلد ۱، فصل ۲۲ (لایت ناول)
فصل ۱۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

هیروشی یاناکا

لوئومن (Luomen) یک پزشک در دربار داخلی و پدرخوانده مائومائو است. او یک شخصیت ثانویه در مجموعه کوسوریا نو هیتوریگوتو است.

شخصیت

لوئومن یک داروساز بسیار ماهر است که در غرب تحصیل کرده است و فردی مهربان و متواضع است اما بیشتر منفعل است تا اینکه فردی پیشرو باشد. او برای خدمات خود هزینه کمتری دریافت می‌کند یا حتی گاهی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند که این موضوع باعث ناراحتی مائومائو می‌شود. او قاطعانه معتقد است که حدس‌هایی که فاقد شواهد هستند بهتر است گفته نشوند.

توانایی‌ها

  • پزشکی: او هم در طب گیاهی چینی و هم در طب غربی بسیار آگاه است و پزشک برجسته‌ای است.
  • ادراک: لوئومن همانند مائومائو، لاکان و بسیاری از اعضای قبیله لا فردی بسیار فهیم است. او با تجربه وسیع خود، حتی از مائومائو در حل معماها مهارت بیشتری دارد.

پیش‌زمینه

لوئومن در مقطعی در غرب به تحصیل پزشکی پرداخت و بسیاری از کتاب‌های پزشکی را به خاستگاه خود آورد.

با وجود اینکه او یک پزشک فوق‌العاده بود، اما تحت فشار قرار گرفت تا یک خواجه شود تا به عنوان یک پزشک دربار داخلی کار کند. او در آنجا گیاهان مختلف را در باغ‌ها و فضاهای مختلف دربار کاشت. اگرچه او به سلامتی برادر امپراتوری کمک کرد، اما جینشی جایگزین برادر امپراتوری شد و برادر واقعی امپراتوری تحت مراقبت فنگ‌مینگ درگذشت. در نتیجه‌ی این اتفاق، لوئومن مسئول شناخته شد و یکی از زانوهایش برداشته شد و از دربار داخلی تبعید شد.

هنگامی که خواهرزاده‌اش مائومائو به دنیا آمد، در روکوشوکان تبدیل به یک پزشک شد و لوئومن او را به فرزندی پذیرفت. او همچنین معلم او بود و دانش پزشکی و نوشتن را به او آموخت تا بتواند شغل مناسبی پیدا کند. با این حال به او اجازه نداد که مائومائو کتاب‌های غربی او را بخواند و وقتی یواشکی قصد چنین کاری داشت، همه آن‌ها را سوزاند.

او برای کمک به گیوکویو در بارداری دومش به دربار داخلی بازگشت و در هنگام زایمان به او کمک کرد.

صفحات دیگر