بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لاکان

اشتراک‌گذاری

لاکان

Lakan

لاکان - کوسوریا

نام اصلی

کان لاکان

جنسیت

مذکر

سن

+۴۰

وابسته به

پیشه

فرمانده نظامی / تاکتیکی (قبلا)
ژنرال عالی

قبیله

بستگان

پدری بی‌نام
لاکو (برادر ناتنی)
لوئومن (عمو)
فنگ‌شیان (همسر، متوفی)
مائومائو (دختر بیولوژیکی)
لاهان (پسر خوانده)

اولین نمایش

فصل ۴ (لایت ناول)
فصل ۲۵ (مانگا)

لاکان (Lakan) یک تاکتیک‌دان در ارتش ری، رئیس قبیله لا و پدر بیولوژیکی مائومائو است.

شخصیت

لاکان مانند بسیاری از اعضای قبیله لا به طرز بدنامی عجیب و غریب است. او یک تاکتیک‌دان نابغه است که در بازی شوگی نیز تخصص دارد، اما عملا از هر جهت دیگر ناتوان است که ناشی از توانایی‌اش در انتخاب زیردستان توانا است. از این رو او اغلب وقتش را صرف تنبلی و غیبت می‌کند. او کهمی‌خواهد پدری مهربان برای مائومائو باشد، از او دلخور است و به شدت مخالف ازدواج او با جینشی است.

توانایی ها

  • ادراک: او فردی فوق‌العاده فهیم است و فقط با نگاه کردن می‌تواند افراد با استعداد را شناسایی کند. به همین دلیل است که او قادر است افراد توانمندی را برای زیردستان خود استخدام کند.
  • استراتژی: او به عنوان یک تاکتیک‌دان ری، هم در استراتژی نظامی و هم در بازی‌های تخته‌ای مهارت بالایی دارد. تخصص او در بازی شوگی است. گفته می‌شود که تنها مردی که می‌تواند او را در این بایز شکست دهد، مربی امپراتور است، اگرچه خود او اظهار داشته است که فنشن در این بازی از او بهتر است.

ناراحتی

چهره‌کوری: لاکان فقط می تواند چهره فنگ‌شیان و مائومائو را ببیند. او کسانی که برایش آشنا هستند را به شکل قطعات بازی شوگی (یا قطعات ژیانگ‌چی در مانگا) می‌بیند، در حالی که غریبه‌ها را شبیه سنگ‌های بازی گو می‌بیند. به عنوان مثال، او جینشی را به عنوان یک مهره وزیر می‌بیند، در حالی که گائوشون را یک مهره فیل می‌بیند.

صفحات دیگر