ویکی کوسوریا

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

جینشی

اشتراک‌گذاری

جینشی

Jinshi

جینشی - کوسوریا

نام مستعار

زویی (توسط آه-دو)
یوئه (توسط آه-دو)
جینکا (مبدل شده)

لقب

کوئوسن (مبدل شده)
شاهزاده ماه
دوشیزه آسمانی

جنسیت

مذکر

سن

۱۸

محل تولد

کاخ داخلی

عنوان

برادر جوان امپراتور

وابسته به

قصر سلطنتی
- دربار داخلی
- دربار خارجی

پیشه

ناظر دربار داخلی (قبلا)
افسر دربار خارجی (قبلا)
سلطنتی

قبیله

اولین نمایش

فصل ۱ (مانگا)
فصل ۱ (لایت ناول)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

تاکئو اوتسوکا

جینشی (Jinshi) یکی از دو شخصیت اصلی مجموعه خاطرات داروگر است. او برادر امپراتور و به نظر یک خواجه زیباست که مسئولیت امور دربار داخلی را بر عهده دارد و اغلب از مائومائو درخواست می‌کند تا در ازای دریافت داروهای کمیاب، اسرار قصر را حل کند. او بی‌تفاوتی مائومائو نسبت به خودش را سرگرم‌کننده می‌داند. بعدها این کنجکاوی کودکانه‌ی او به عشقی یک‌طرفه تبدیل شد.

شخصیت

در حالی که جینشی یک خواجه آرام و زیبا به نظر می‌رسد، اما فاقد اعتماد به نفس است. همانطور که مائومائو اشاره کرده است، اگرچه او فردی باهوش و خوش‌اندام است، اما نه یک دانشمند بزرگ و نه یک ژنرال زبردست است، و معتقد است او در زیر سایه بزرگ برادرش، امپراتور قرار گرفته است. با این حال، جینشی می‌داند که ظاهر خارق‌العاده‌ای دارد و از این رو از ظاهر و جذابیت طبیعی خود به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند تا موارد دیگر را جبران کند. مائومائو خاطرنشان کرده است که جینشی در این زمینه شخصیتی دوگانه دارد. در حالی که او در انظار عمومی به عنوان یک شخصیت فرشته‌گونه نمود پیدا می‌کند، اما در واقع فردی بچگانه و تنبل است و این واقعیت را فقط تعداد کمی از افراد منتخب می‌دانند.

پیش‌زمینه

جینشی فرزند بانو آ-دو و امپراتور است. با این حال، چون برادر امپراتوری در زمان تولد اولویت بالاتری نسبت به جینشی داشت، آ-دو عمدا مدت کوتاهی پس از تولد جینشی او را با فرزند امپراتور سابق جابجا کرد تا از امنیت او اطمینان حاصل کند. در نتیجه جینشی به عنوان برادر امپراتور فعلی شناخته می‌شود.

اگرچه امپراتور می‌خواست که جینشی ولیعهد بعدی باشد، اما جینشی این ایده را تحقیر می‌کرد. او برای رهایی از این وضعیت با امپراتور بر روی یک بازی گو شرط‌بندی کرد که در صورت شکست باید ولیعهد می‌شد و در صورت پیروزی نقش یک خواجه را بر عهده می‌گرفت. جینشی پس از برنده شدن در این بازی به عنوان یک خواجه ۲۴ ساله نظارت بر کاخ داخلی را بر عهده گرفت.

توانایی‌ها

  • ثروت: جینشی برادر امپراتور است که به ثروت عظیمی دسترسی دارد. او از این ثروت برای خرید مائومائو از استفاده کرد.
  • نفوذ: به عنوان برادر امپراتور، او از قدرت و نفوذ سیاسی زیادی در داخل و خارج دربار برخوردار است، اگرچه چون بیشتر عمر خود را به عنوان خواجه خدمت کرده است، در مقایسه با نفوذ برادرش کمرنگ است.
  • جذابیت: جینشی با داشتن چهره‌ای زیبا در نظر همه جذب است و می‌تواند بر اکثر مردم چیره شود و آن‌ها را تنها با چهره‌ی خود تحت کنترل قرار دهد، اگرچه گاهی اوقات زیبایی او به طور ناخواسته توجه افراد عجیب و غریبی را به خود جلب می‌کند که می‌تواند مشکل‌ساز شود.

دانستنی‌ها

  • در فصل ۲۸، مائومائو اظهار کرد که برایش عجیب است که جینشی از عنوان «کا» برای مبدل شدن به جینکا استفاده کند، زیرا این به معنای گل است و مفهومی زنانه دارد. اهمیت این شخصیت بعدا مشخص شد که اشاره به نام خانوادگی خانواده‌ی امپراتوری و هویت واقعی او داشت.
  • در فصل ۳۴ مشخص شد که او یک خواجه نیست.
صفحات دیگر