بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گنیا شینازوگاوا

اشتراک‌گذاری

گنیا شینازوگاوا

Genya Shinazugawa

گنیا شینازوگاوا - شیطان کش

نام به ژاپنی

不死川 玄弥

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۶

تاریخ تولد

۷ ژانویه

پیشه

شیطان کش

بستگان

پدر و مادری بی‌نام
شویا شینازوگاوا (برادر)
هیروشی شینازوگاوا (برادر)
کوتو شینازوگاوا (برادر)
تیکو شینازوگاوا (خواهر)
سومی شینازوگاوا (خواهر)

اولین نمایش

فصل ۶ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

گنیا شینازوگاوا (Genya Shinazugawa) یک شیطان کش در دسته شیطان کش‌ها است. او همچنین برادر جوان‌تر سانمی شینازوگاوا، هاشیرای باد است.

تاریخچه

گنیا متعلق به خانواده‌ای متشکل از هفت فرزند بود. پدر او فردی بدرفتار بود و به طور مرتب فرزندان و مادر آن‌ها را شلاق می‌زد، تا این که روزی توسط فردی که از او کینه داشت خنجر خورد و کشته شد. بعد از آن گنیا و سانمی از مادر و خانواده‌شان حمایت کردند.

یک روز، مادر گنیا به خانه بازنگشت و از این رو سانمی به جستجوی او رفت. بچه‌ها در خانه تنها بودند و صدای در شنید شد. چهار تا از خوار و برادران با وجود اعتراض گنیا به سمت در رفتند. قبل از این که گنیا بتواند واکنشی داشته باشد، در بریده شد و بلافاصله پس از آن بچه‌ها برش خوردند. گنیا از این حمله وحشت‌زده و درمانده بود و فکر می‌کرد که یک گرگ به خانه حمله کرده است. قبل از این موجود حاضر در خانه به هگنیا حمله کند، سانمی مداخله کرد و با ضربه‌ای آن موجود را از پنجره‌ی خانه به بیرون پرت کرد و به گنیا دستور داد تا فرار کند.

گنیا با وجود این که خوار و برادرانش را غرق در خون دیده بود و می‌دانست که دیگر آن‌ها کشته شدند، اما قادر به حضم این موضوع نبود و برای نجات آن‌ها به دنبال دکتر رفت. او در بیرون از خانه، سانمی را ایستاده بالای جسد مادرش یافت. گنیا که سردرگم و وحشت‌زده بود به سانمی برچسب قتل مادرش را زد، و بدن مادرش را در آغوش گرفت. با طلوع آفتاب جسم مادر گنیا و سانمی خاکستر شد.

بعدها گنیا متوجه اشتباهش شد و تصمیم گرفت به شیطان کش‌ها بپیوندد و رابطه‌ی خود با برادرش را درست کند. اگرچه او استعدادی در سبک‌های تنفس نداشت اما پی برد که قادر به خوردن شیطان‌ها و گرفتن توانایی آن‌ها است. او توسط گیومی هیمجیما، هاشیرای سنگ کشف شد. با وجود این که گنیا نمی‌توانست از سبک‌ها تنفس استفاده کند اما گیومی او را تبدیل به یک تسوگوکو تبدیل نکرد بلکه همچنان تصمیم به تمرین او داشت. گنیا در مقطعی با سانمی روبرو شد و سعی کرد از او عذرخواهی کند اما سانمی او را رد کرد و گفت که هیچ برادری ندارد. بعد از این ماجرا گنیا تصمیم گرفت تبدیل به یک هاشیرا شود تا رابطه‌اش با برادرش را ترمیم کند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

گنیا شینازوگاوا
ظاهر شیطانی گنیا
 • دگرگونی شیطانی: گنیا با مصرف گوشت زنده‌ی یک شیطان می‌تواند به طور موقت ویژگی‌های شیطانی به دست آورد.
  • توانمندسازی رتبه بالایی چهارم: گنیا پس از مصرف چوب ایجاد شده توسط زوهاکوتن، قدرت و سرعت کافی برای پرتاب ۳ درخت را پیدا کرد. در نبرد او با کوکوشیبو و پس از خوردن مقداری از گوشت این رتبه‌ی بالایی چهارم، تمام گنجایش دگرگونی شیطانی گنیا نمایش داده شد.
  • توانمندسازی رتبه بالایی یکم: با خوردن موهای کوکوشیبو، توانایی‌های شیطانی گنیا بیشتر شد، به طوری که او در عرض چند ثانیه توانست بدن بریده‌شده‌اش را دوباره بچسباند و حتی قادر به انجام تله‌پاتی با موزان کیبوتسوجی شد.
   • تفنگ گوشت: گنیا توانایی جدا کردن سلول‌های خود و ادغام آن‌ها با تفنگش را به نمایش گذاشت. این اسلحه دارای همان ویژگی‌های شمشیر کوکوشیبو یعنی داشتن چندین چشم است که احتمالا باعث افزایش قدرت و دقت می‌شود.
 • عمل بازانجامی: تکنیکی که گیومی هیمجیما به او آموخت تا به او کمک کند که کمبود استعداد خود در استفاده از سبک‌های تنفسی را جبران کند. این تکنیک شامل مجموعه‌ای از کلمات یا عبارات است که او تکرار می‌کند و این به او امکان می‌دهد تا به درستی روی وظیفه‌ی خود تمرکز کند و همچنین از درد جلوگیری کند.

سبک مبارزه

 • نشانه‌گیر ماهر
 • شمشیرزن ماهر

هنر خون شیطان

به دلیل خوردن گوشت و سلول‌های دو نفر از رتبه بالایی‌ها (کوکوشیبو و هانتنگو)، گنیا هنر خون شیطان خود را توسعه داده است. خصوصیات این هنر شبیه به هنر خون شیطان نزوکو است و برای ضربه زدن به سایر شیطان‌ها طراحی شده است.

 • گلوله‌های گوشت چوبی: به دلیل خوردن سلول‌های رتبه بالایی یکم و چهارم، گنیا تکنیک منحصر به فردی را ایجاد کرد که در طی آن سلول‌های خود را با تفنگ و گلوله‌های فولادی خود ادغام می‌کرد. در هنگام شلیک کردن، جهت و سرعت این گلوله‌ها قابل تعیین می‌شود و آزادانه توسط گنیا کنترل می‌شود تا به راحتی از موانع عبور کند و هدف بخورد.
  • ریشه‌های خون: گنیا می‌توانست گلوله‌های گوشتی خود را درون بدن هدفش تغییر دهد تا خون شیطان هدف را از داخل بمکد و از این طریق مانع فعال‌سازی هنر خون شیطان هدف شود.

تجهیزات

 • شاتگان نیچیرین: گنیا دارای یک تفنگ ساچمه‌ای دو لول است که به طرز ماهرانه‌ای از آن برای نبردهای نزدیک و دور استفاده می‌کند. گلوله‌های مورد استفاده او از جنس سنگ و شن خاصی است که به او اجازه می‌دهد شیاطین را بدون وجود یک تیغه ​​بکشد.
 • نیچیرین واکیزاشی: گنیا همچنین دارای یک شمشیر نیچیرین کوتاه‌تر است که ظاهرا یک واکیزاشی است.
صفحات دیگر