بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

کانائه کوچو

اشتراک‌گذاری

کانائه کوچو

Kanae Kocho

کانائه کوچو - شیطان کش

نام به ژاپنی

胡蝶 カナエ

جنسیت

مونث

پیشه

بستگان

اولین نمایش

کانائه کوچو (Kanae Kocho) یک شیطان کش و ستون گل بود که چند سال قبل از شروع داستان اصلی توسط یک شیطان قدرتمند کشته شد. او خواهر بزرگ‌تر شینوبو کوچو و خواهر خوانده‌ی کانائو تسویوری بود.

تاریخچه

خواهران کوچو زندگی آرام و خوشی داشتن و همراه با پدر و مادرشان زندگی می‌کردند. با این حال یک اتفاق زندگی آن‌ها را تغییر داد، اتفاقی که طی آن پدر و مادر این دو خواهر جلوی چشم آن‌ها توسط شیطان‌ها کشته شدند. درست در زمانی که یک شیطان قصد گرفتن جان آن‌ها را داشت، یک ستون به نام گیومی هیمجیما اقدام به کشتن آن شیطان کرد و آن‌ها را نجات داد. کانانئه و شینوبو با درد و رنجی که متحمل شده بودند تبدیل به شیطان کش شدند تا از یکدیگر محافطت کنند و از رخ دادن جنین تجربه‌ی تلخی برای سایر مردم جلوگیری کنند.

پس از مدتی، کانائه تبدیل به ستون گل شد. او در اولین نشست ستون مربوط به سانمی حاضر بود، و به خاطر رفتار این ستون جدید با رهبرشان نگاهی هشدارآمیز به او داشت.

در مقعطی شینوبو و کانائه طی یک سفر روی پلی با یک دختر برده روبرو شدند که ظاهرا گم شده بود. کانائه مجذوب او شد و تصمیم گرفت بر خلاف نظر اولیه شینوبو این دختر را به ملک پروانه ببرد. آن‌ها این دختر را با نام کانائو تسویوری از اربابش خریدند تا او در ملک پروانه تمرین کند و تبدیل به یک تسوگوکو شود.

چند سال بعد، کانائه با دوما، ماه بالایی دوم از دوازده ماه شیطان روبرو شد. او در این نبرد به شدت مجروح شد و دوما قبل از این که بتواند او را بخورد مجبور شد به خاطر طلوع خورشید فرار کند. در حالی که کانائه در آغوش خواهرش جان می‌داد، او سعی کرد شینوبو را متقاعد کند که از دسته شیطان کش‌ها خارج شود و یک زندگی معمولی دنبال کند، اما خواهرش به دنبال انتقام خواهرش بود. کانائه در آخرین کلماتش خصوصیات دوما را برای شینبو شرح داد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

شیمشیرزنی

  • تنفس گل
صفحات دیگر