ویکی شیطان کش

مویچیرو توکیتو

اشتراک‌گذاری

مویچیرو توکیتو

Muichiro Tokito

مویچیرو توکیتو - شیطان کش

نام به ژاپنی

時透 無一郎

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۴

وابسته به

پیشه

شیطان کش
هاشیرای مه

سبک مبارزه

بستگان

کوکوشیبو (جد)
یوریچی تسوگیکونی (جد)
پدر و مادری بی‌نام
یویچیرو توکیتو (برادر دوقلو)

اولین نمایش

فصل ۴۴ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

مویچیرو توکیتو (Muichiro Tokito) یک شیطان کش و هاشیرای مه در دسته شیطان کش است.

تاریخچه

مویچیرو و برادر دوقلواش یویچیرو فرزندان یک چوب‌بر و همسرش بودند. زمانی که آن‌ها ده سال داشتند، مادرشان دچار یک سرماخوردگی شد که این بیماری منجر به برونشیت شد و او را از پای درآورد. پدرشان که برای آوردن داروهای گیاهی برای مادر آن‌ها رفته بود گرفتار یک طوفان شد و با سقوط از صخره‌ای کشته شد.

این خواهر و برادر یتیم برای بقا در کنار هم ماندند و مویچیرو از نظر احساسات جای پدرشان را گرفت. یویچیرو اما فردی سرد و بی‌روح شد.

در بهار بعدی، همسر اویاکاتا یعنی آمانه اوبویاشیکی برای استخدام این دوقلوها در دسته شیطان کش آمد. در حالی که مویچیرو نسبت به این موضوع اشتیاق داشت اما یویچیرو نسبت به آن بی‌اعتنا بود و با آن مخالفت کرد.

در مقطعی از تابستان بعد، یک شیطان وارد کلبه‌ی آن‌ها شد و به آن‌ها حمله کرد. یویچیرو برای حفاظت از مویچیرو بازوی چپش را از دست داد. این شیطان که چیز با ارزشی در آنجا پیدا نکرده بود به آزار دادن آن‌ها پرداخت، و در این زمان مویچیرو که کنترل خود را از دست داده با خشم زیاد و هر چیزی که در اطرافش بود این شیطان را نابود کرد.

آن شیطان خاکستر شد و مویچیرو به داخل خانه برگشت. او در آنجا یویچیرو را در حال مرگ یافت و در حالی که دست برادرش را گرفته بود شاهد درگذشت او بود. مدتی پس از آن آمانه و دخترانش به آنجا رسیدند و مویچیرو را درمان کردند.

بعد از این ماجرا مویچیرو حافظه‌ی خود را از دست داد و زندگی قدیمی خود را برای پیوستن به دسته شیطان کش رها کرد، و او به خاطر قدرتی که داشت خیلی زود به مقام هاشیرا رسید. او که حافظه‌ی خود را از دست داده بود، شخصیتش شبیه به یویچیرو شده بود.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

شمشیرزنی