ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مویچیرو توکیتو

اشتراک‌گذاری

مویچیرو توکیتو

Muichiro Tokito

مویچیرو توکیتو - شیطان کش

نام به ژاپنی

時透 無一郎

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۴

وابسته به

پیشه

شیطان کش
هاشیرای مه

سبک مبارزه

بستگان

کوکوشیبو (جد)
یوریچی تسوگیکونی (جد)
پدر و مادری بی‌نام
یویچیرو توکیتو (برادر دوقلو)

اولین نمایش

فصل ۴۴ (مانگا)
قسمت ۲۱ (انیمه)

مویچیرو توکیتو (Muichiro Tokito) یک شیطان کش و هاشیرای مه در دسته شیطان کش است.

او همراه با برادرش یویچیرو توکیتو از نسل کوکوشیبو، رتبه بالایی اول هستند.

تاریخچه

مویچیرو و برادر دوقلواش یویچیرو فرزندان یک چوب‌بر و همسرش بودند. زمانی که آن‌ها ده سال داشتند، مادرشان دچار یک سرماخوردگی شد که این بیماری منجر به برونشیت شد و او را از پای درآورد. پدرشان که برای آوردن داروهای گیاهی برای مادر آن‌ها رفته بود گرفتار یک طوفان شد و با سقوط از صخره‌ای کشته شد.

مویچیرو توکیتو
گذشته‌ی مویچیرو با برادر بزرگش یویچیرو

این خواهر و برادر یتیم برای بقا در کنار هم ماندند و مویچیرو از نظر احساسات جای پدرشان را گرفت. یویچیرو اما فردی سرد و بی‌روح شد.

در بهار بعدی، همسر اویاکاتا یعنی آمانه اوبویاشیکی برای استخدام این دوقلوها در دسته شیطان کش آمد. در حالی که مویچیرو نسبت به این موضوع اشتیاق داشت اما یویچیرو نسبت به آن بی‌اعتنا بود و با آن مخالفت کرد.

در مقطعی از تابستان بعد، یک شیطان وارد کلبه‌ی آن‌ها شد و به آن‌ها حمله کرد. یویچیرو برای حفاظت از مویچیرو بازوی چپش را از دست داد. این شیطان که چیز با ارزشی در آنجا پیدا نکرده بود به آزار دادن آن‌ها پرداخت، و در این زمان مویچیرو که کنترل خود را از دست داده با خشم زیاد و هر چیزی که در اطرافش بود این شیطان را نابود کرد.

آن شیطان خاکستر شد و مویچیرو به داخل خانه برگشت. او در آنجا یویچیرو را در حال مرگ یافت و در حالی که دست برادرش را گرفته بود شاهد درگذشت او بود. مدتی پس از آن آمانه و دخترانش به آنجا رسیدند و مویچیرو را درمان کردند.

بعد از این ماجرا مویچیرو حافظه‌ی خود را از دست داد و زندگی قدیمی خود را برای پیوستن به دسته شیطان کش رها کرد، و او به خاطر قدرتی که داشت خیلی زود به مقام هاشیرا رسید. او که حافظه‌ی خود را از دست داده بود، شخصیتش شبیه به یویچیرو شده بود.

توانایی‌ها

مویچیرو یک هاشیرا از دسته شیطان‌کش، یک جوان نابغه و یک مبارز بسیار قدرتمند و ماهر است. او با وجود سن کمش بسیار با استعداد است و جایگاه هاشیرای خود را پس از دو ماه آموزش به دست آورد، چیزی که تنها توسط گیومی هیمجیما، قوی‌ترین هاشیرای نسل فعلی انجام شد. او به راحتی قادر شد تا بر شیطان‌کش‌های مسن‌تر از خود مانند تانجیرو کامادو و گنیا شینازوگاوا غلبه کند. پس از بیدار کردن نشان شیطان‌کش خود، او قادر شد تا به تنهایی گیوکو، رتبه بالایی پنجم را با سهولت نسبی شکست دهد.

  • نشان شیطان کش: نشان مویچیرو برای اولین بار در طول نبردش با رتبه بالایی پنجم یعنی گیوکو بیدار شد، پس از اینکه دمای بدن او به ۳۹ درجه سانتیگراد رسید و ضربان قلبش از ۲۰۰ بار در دقیقه فراتر رفت. این علامت به صورت چندین طرح قرمز و مه-مانند ظاهر شد که تمام بدن او را پوشاند، به ویژه صورت و بازوهای او. در زمان فعال شدن این نشان، توانایی‌های تهاجمی و دفاعی او چندین برابر قدرت معمولش افزایش می‌یابد. این افزایش قدرت به اندازه‌ای است که به او قدرت می‌دهد تا یک شیطان رتبه‌ بالایی را به تنهایی بکشد.
    • شمشیر نیچیرین سرخ روشن: مویچیرو در طول نبرد خود در برابر رتبه بالایی یکم، شمشیر نیچیرین خود را با تمام قدرت به رنگ سرخ روشن تغییر داد که به او اجازه داد تا بازسازی کوکوشیبو متوقف کند.
    • دنیای شفاف: امکان مشاهده ماهیچه‌ها، جریان خون و حرکت حریفان
  • ادراک فراحسی: مویچیرو دارای حواس فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند چیزهایی خارج از محدوده طبیعی ادراک را تشخیص دهد، مانند تشخیص هاله شیطان از انسان.
  • واکنش و سرعت بالا
  • تحمل و استقامت بالا
  • خشم حاضر در همه جا: منشا اراده‌ی مویچیرو در تمرینات و قدرت او ناشی از خشمی است که همیشه حاضر است و در او می‌جوشد، خشمی که پس از مرگ برادرش در او شکل گرفت. این خشم خاموش‌نشدنی سرچشمه اراده تسلیم‌ناپذیر و روحیه رام‌نشدنی اوست.

سبک مبارزه

استاد شمشیرزنی: مویچیرو به عنوان یک هاشیرا از دسته شیطان کش، یکی از قدرتمندترین و ماهرترین شمشیرزنان در کل سازمان است. علیرغم اینکه او بسیار جوان بود اما شمشیرزنی‌اش حتی افرادی مانند کوکوشیبو که قوی‌ترین شمشیرزن عصر حاضر است را تحت تأثیر قرار داد. مهارت شمشیرزنی او حدی پیش رفته است که او را قادر است ۱۰٬۰۰۰ هدف پرسرعت با اندازه نسبتا کوچک را در یک لحظه قطع کند و رگبار هزار سوزن سمی تیز را با شمشیر خود منحرف کند.

مویچیرو توکیتو
برش ۱۰٬۰۰۰ ماهی در یک لحظه توسط مویچیرو

سبک تنفس

  • تنفس مه: سبک تنفسی که مویچیرو آن را از فردی فرا گرفت. او به عنوان هاشیرای مه ماهرترین کاربر نسل خود در این سبک است. او به قدری در «تنفس مه» مهارت پیدا کرده است که یک تکنیک کامل دیگر را ایجاد کرده است که نقش مهمی در شکست دادن گیوکو داشت. مهارت او در این سبک تنفس، کوکوشیبو را نیز تحت تأثیر قرار داد و به طور ضمنی اذعان کرد که مهارت او در این سبک شمشیرزنی فراتر از انتظاراتش بوده است. علاوه بر این، مویچیرو لباس‌های گشاد می‌پوشد که بازوهایش را از دید دشمن پنهان می‌کند تا حرکات او را در هنگام استفاده از تنفس مه پنهان باشد و قدرت این سبک تنفسی را بهبود بخشد.
صفحات دیگر