شیطان کش

سانمی شینازوگاوا

اشتراک‌گذاری

سانمی شینازوگاوا

Sanemi Shinazugawa

سانمی شینازوگاوا - شیطان کش

نام به ژاپنی

不死川 実弥

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۲۱

تاریخ تولد

۲۹ نوامبر

پیشه

شیطان کش
هاشیرا باد

سبک مبارزه

بستگان

پدر و مادری بی‌نام
گنیا شینازوگاوا (برادر جوان‌تر)
شویا شینازوگاوا (برادر جوان‌تر)
هیروشی شینازوگاوا (برادر جوان‌تر)
کوتو شینازوگاوا (برادر جوان‌تر)
تیکو شینازوگاوا (خواهر جوان‌تر)
سومی شینازوگاوا (خواهر جوان‌تر)

اولین نمایش

فصل ۴۵ (مانگا)
قسمت ۲۲ (انیمه)

سانمی شینازوگاوا (Sanemi Shinazugawa) یک شیطان کش و هاشیرا باد از دسته شیطان کش‌ها است. او همچنین برادر بزرگ‌تر گنیا شینازوگاوا است.

تاریخچه

سانمی بزرگ‌ترین پسر از هفت فرزند خانواده بود. پدر او فردی بدرفتار بود و به طور مرتب فرزندان و مادر آن‌ها را شلاق می‌زد، تا این که روزی توسط فردی که از او کینه داشت خنجر خورد و کشته شد. بعد از آن سانمی و گنیا از مادر و خانواده‌شان حمایت کردند.

یک روز، مادر سانمی به خانه بازنگشت و از این رو سانمی به جستجوی او رفت. در مقطعی، او مادرش را پیدا کرد و پی برد که او تبدیل به یک شیطان شده است. سانمی نتوانست جلوی مادرش را بگیرد و این شیطان در بازگشت به خانه پنج تا از خواهر و برادران او را کشت. با این حال قبل از این که این شیطان بتواند گنیا را بکشد، سانمی با ضربه‌ی یک چاقو او را از پنجره به خیابان پرت کرد. پس مبارزه با این شیطان دو زخم بزرگ روی صورت او ایجاد شد و خون مارچی (خونی مدهوش‌کننده برای شیطان‌ها) که از او خارج شده بود به سانمی فرصت داد تا کار شیطان را تمام کند.

زمانی که گنیا برای یافتن دکتری برای خواهر و برادرانش به بیرون رفت، سانمی را ایستاده بالای جسد مادرش یافت. او که فکر می‌کرد یک گرگ به آن‌ها حمله کرده است، سانمی را متهم به قتل مادرشان کرد.

بعد این ماجرا سانمی اقدام به ترک گنیا کرد و شروع به شکار شیطان‌ها کرد. او بدون اطلاع از وجود شیطان کش‌ها و شمشیرهای نیچیرین خود را با سلاح‌های بسیاری مجهز کرد تا در شب با شیطان‌ها مبارزه کند. او با وجود سبک مبارزه‌ی خام و بی‌پروا، به لطف شانس و عطر خون منحصر به فردش زنده ماند.

در حالی که سانمی برای شکار شیطان‌های سرگردان بود، سرانجام با یک شیطان کش به نام ماساچیکا کومنو دیدار کرد، و کومنو او را به یک مربی مناسب معرفی کرد. این دو در انجام تمرین‌ها متحد شدند و در مقطعی برای شکست دادن شیطان رده پایینی ۱ اقدام کردند، با این حال کومنو در این نبرد جان خود را از دست داد و از این رو تنها سانمی به جایگاه هاشیرای باد ترفیع پیدا کرد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

توانایی‌های طبیعی

  • استاد شمشیرزنی
  • خون مدهوش‌کننده (مارچی)
  • کنترل عضلات
  • نشان شیطان کش

شمشیرزنی