ویکی شیطان کش

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اینوسوکه هاشیبیرا

اشتراک‌گذاری

اینوسوکه هاشیبیرا

Inosuke Hashibira

اینوسوکه هاشیبیرا - شیطان کش

نام به ژاپنی

嘴平 伊之助

نژاد

انسان

جنسیت

مذکر

سن

۱۵

تاریخ تولد

۲۲ آوریل

وابسته به

پیشه

شیطان کش

شیوه مبارزه

بستگان

کوتوها (مادر)
مادربزرگی بی‌نام
آئوی کانزاکی (همسر)

اولین نمایش

فصل ۲۱ (مانگا)
قسمت ۱۱ (انیمه)

صداپیشه

یوشیتسوگو ماتسوئوکا

اینوسوکه هاشیبیرا (Inosuke Hashibira) یک شیطان کش در دسته شیطان کش و همسفر تانجیرو کامادو است.

تاریخچه

اینوسوکه پیش از شرکت در گزینش نهایی بیشتر عمرش را توسط گرازها پرورش یافت. بعدها این موضوع مشخص شد که او در خانواده‌ای به دنیا آمده که پدرش فردی بد رفتار بوده است و مادر او به همراه اینوسوکه از پدرش فرار کرده‌اند.

پس از این ماجرا، اینوسوکه - که در آن زمان نوزاد بود - و مادرش توسط فردی به نام دوما و فرقه‌ی او به نام بهشت ابدی گرفته شدند. مادر او، کوتوها بعد از این که پی برد دوما ستایش‌کنندگان خود را می‌خورد، به همراه پسرش از دست آن‌ها فرار کرد. او بی‌هدف دوید تا به یک روستا رسید اما سرانجام در نوک یک صخره متوقف شد. او که دیگر راهی برای فرار نداشت اقدام به ایجاد یک خندق کرد تا با گذاشتن اینوسوکه در رودخانه زیر صخره پسرش را نجات دهد. کوتوها در آخر توسط دوما خورده شد. بعدا اینوسوکه توسط گرازها پیدا شد و توسط آن‌ها پرورش یافت.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

اینوسوکه یک شمشیرزن بسیار ماهر و مستعد است که خودش قادر به فرا گرفتن «تنفس متمرکز کامل» شده است و سبک تنفس خودش با نام تنفس جانور را توسعه داده است که بر پایه غرایز و تربیتش توسط گرازها در کوهستان بوده است. او توانایی‌های شکاری بالایی دارد و خودش قادر به کشتن شیطان‌ها است به طوری که او به آسانی شیطان شاخ‌دار را بدون مشکلی شکست داد. همچنین او حتی در برابر برخی از شیطان‌های رده بالای دوازده کیزوکی نیز قادر به مقاومت شده است. 

توانایی‌های طبیعی

  • تقلید حیوانی
  • ادراک بالا
  • حس لامسه تقویت‌یافته
  • انعطاف‌پذیری بالا
  • مقاومت در برابر سم
  • توان تقویت‌یافته
  • مقاومت و پایداری عظیم
  • اراده تسخیرناپذیر
  • عمل باز انجامی: تکنیکی تمرین شده توسط برخی از شیطان‌کش‌ها به منظور باز کردن پنج حس و بالا بردن تمرکز.

سبک مبارزه

مهارت در شمشیرزنی: هینوسوکه مهارت بسیار بالایی در استفاده از دو کاتانای نیچیرین دارد و این موضوع به او اجازه می‌دهد تا در شرایط مختلف شیطان‌ها را شکست دهد. حتی او قادر بوده است در برابر اعضای دوازده کیزوکی مقابله کند.

شمشیرزنی

تجهیزات

صفحات دیگر