ویکی جوجوتسو کایسن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نائویا زنین

اشتراک‌گذاری

نائویا زنین

Naoya Zenin

نائویا زنین - جوجوتسو کایسن

نژاد

انسان

سن

۲۷

جنسیت

مذکر

بستگان

پیشه

رئیس واحد هی

وابسته به

خاندان زنین
- واحد هی

اولین نمایش

چپتر ۱۳۸ (مانگا)

نائویا زنین (Naoya Zenin) یک آنتاگونیست در مجموعه جوجوتسو کایسن است. او یکی از پسران نائوبیتو زنین است و باور دارد که خودش میراث‌دار حقیقی خاندان زنین است. نائویا همچنین رئیس یک واحد نخبه از جادوگران جوجوتسوی از این قبیله به نام «هِی» است. او آنتاگونیست اصلی «آرک نابودی ایتادوری» و یک آنتاگونیست جزئی در «آرک آمادگی کامل» است.

شخصیت

نائویا زنین
نگرش متکبرانه نائویا

نائویا از دوران جوانی همیشه مورد تحسین قرار می گرفت و دیگران به او می گفتند که او یک نابغه است. او به عنوان جوان‌ترین و آینده‌دارترین فرزند نائوبیتو به شدت لوس بار آمد. او خود را جانشین پدرش می‌پنداشت و در نتیجه، غرور نائویا حتی در کودکی به سطوحی افسارگسیخته افزایش یافت. او به همه افراد به چشم ضعیف‌تر از خود می‌نگریست و اکثر آن‌ها را تحقیر می‌کرد.

تنها کسی که نائویا تا به حال برایش احترام قائل بوده توجی بوده است. او در کودکی به دیدار توجی می‌رفت تا مرد بدون انرژی نفرین‌شده را تمسخر کند، اما خیلی زود متوجه شد که توجی با وجود نداشتن آن بسیار قوی است. این باعث شد که نائویا این ایده را بپذیرد که بدترین گناه نادانی از قدرت واقعی است. نائویا احساس می‌کرد که او یکی از تنها کسانی است که توجی را درک می‌کند و تلاش کرد تا مانند او استثنایی باشد.

نائویا زنین
اظهارات فخرفروشانه نائویا باعث عصبانی کردن هم قبیله‌هایش می‌شد.

نائویا با اطمینان به دنبال قدرت بود تا جایی که دیگران را پست‌تر از خود می دانست. او از اعتراف کردن به استعداد افراد امتناع می‌ورزید و بزرگانش از جمله جینیچی و اوگی را با وجود تجربه‌ای که داشتند، افراد ضعیف ارشد قبیله خطاب می‌کرد. نگرش بی‌پروا و خودپسندانه نائویا حتی هم قبیله‌هایش را عصبانی می‌کرد، تا جایی که اوگی و جینیچی برای این فخرفروشی بیش از حد به او حمله کردند.

او هیچ ارزش خانوادگی نداشت جز اینکه تلاش کند از همه پیشی بگیرد تا رئیس قبیله شود. او هیچ نگرانی برای نائوبیتو، پدرش که در بستر مرگ بود ابراز نکرد و چند بار اشاره کرده است که از همه برادران بزرگترش متنفر است. نائویا همچنین زنان را فقط به عنوان همسر می‌بیند.

او پس اطلاع از اینکه مگومی جایگاه رئیس قبیله را غصب کرده است، در طراحی یک نقشه برای کشتن او تردید نکرد. نائویا به خوبی می‌دانست که هم‌قبیله‌هایش ممکن است مگومی را به او ترجیح دهند، اما اصلا به تأیید آنها اهمیت نمی‌داد. او هیچ مشکلی برای حمله به متحدان مگومی نداشت و پایین کشیدن مگومی حاضر بود آن‌ها را بکشد.

نائویا زنین
نائویا در حال آزار و اذیت ماکی از روی خودخواهی

نائویا در مقطعی غرور خود را لحظه‌ای کنار گذاشت تا در کنار یوتا اوکوتسو کار کند، اما این کار را فقط برای دستیابی به اهداف خودخواهانه‌اش انجام داد. حتی پس از اینکه یوتا او را پس از باختش به چوسو بررسی کرد، او به خاطر این نگاه از بالا به پایین عصبانی شد.

نائویا که از بهم ریختن نقشه‌هایش ناراضی بود، عصبانیت خود را بر سر ماکی پیاده می‌کرد و پس از بازگشت به قبیله زنین، او را به طور مکرر مورد تمسخر قرار می‌داد. او ماکی را تفاله نامید به او به خاطر زخم‌هایش طعنه می‌زد. همچنین او ماکی به خاطر ظاهرش و ناتوانی‌اش در استفاده از جوجوتسو بی‌ارزش می‌دانست.

بعدها حتی پس از اینکه نائویا به طرز وحشیانه‌ای توسط ماکی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، او ماکی را به خاطر اینکه کارش را تمام نکرده است، مسخره کرد. 

زمانی که پس از مرگ نائویا تبدیل به یک روح نفرین‌شده انتقام‌جو شد، او نفس خود و تمام شخصیت متکبر خود را حفظ کرد. مردن به این شکل و باخت به ماکی فقط به کینه‌ی بیشتر نائویا نسبت به او دامن زد. از این رو تنها خواسته او این بود که ماکی را بکشد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

مهارت کلی: نائویا یک جادوگر درجه ۱ ویژه است که خودش را بسیار قوی‌تر از سایر اعضای قبیله‌اش می‌داند. او به عنوان رئیس واحد هی، یکی از قدرتمندترین جادوگران خاندان زنین محسوب می‌شود.

نائویا از تکنیک نفرین‌شده‌ای که از نائوبیتو به ارث برده است استفاده می‌کرد. این تکنیک به او سرعتی باورنکردنی می‌داد که نائویا به آن افتخار می‌کرد. او هوش استراتژیک خود را با قدرت رزمی خود ترکیب کرد تا به سرعت بر دشمنان خود غلبه کند بدون اینکه آسیبی ببیند. نائویا مانند پدرش در زمان‌بندی مهارت داشت.

نائویا زنین
نائویا به راحتی بر چوسو چیره می‌شود.

او در اولین رویارویی خود با یوجی و چوسو، قادر شد دفاع این دو مبارز استثنایی را با ضربه‌ای برق آسا بشکند. این فرآیند آنقدر سریع اتفاق افتاد که یوجی و چوسو حتی مطمئن نبودند چه اتفاقی افتاده است، اما بلافاصله آن را با یک تکنیک نفرین‌شده مرتبط پنداشتند. نائویا انتظار داشت که یوجی را با یک ضربه زمین‌گیر کند و اعتراف کرد که این حامل سوکونا سخت‌تر از حد انتظارش بوده است.

  • استاد مبارز تن به تن
  • هوش تاکتیکی عالی

جوجوتسو

به عنوان جادوگر

دستکاری انرژی نفرین‌شده

انرژی نفرین شده بزرگ: نائویا در یکی از سه خانواده بزرگ جادوگری متولد شد و از بدو تولد از انرژی نفرین‌شده استثنایی برخوردار بود. او منحصرا بر تکنیک نفرین‌شده خود و تقویت حملات فیزیکی با انرژی نفرین‌شده در نبرد تکیه می‌کند. وقتی نائویا در مدت زمان طولانی مبارزه می‌کند، هیچ نشانه‌ای از خستگی در او دیده نمی‌شود، اما پس از مجروح شدن شدیدش توسط ماکی، اصلا قادر به کنترل انرژی نفرین‌شده خود نبود.

تکنیک ذاتی
نائویا زنین

افسون‌گری تجسم (Projection Sorcery): نائویا تکنیک ذاتی پدرش را به ارث برده است و به او اجازه می‌دهد یک ثانیه را به ۲۴ فریم تبدیل کند و مجموعه‌ای از حرکات از پیش تعیین شده را با استفاده از میدان دید خود ردیابی کند. وقتی این تکنیک فعال است، هر چیزی که کف دست نائویا را لمس کند باید از قانون تکنیک ۲۴ فریم در ثانیه پیروی کند یا برای یک ثانیه در یک فریم ثابت شود.

به عنوان نفرین

دستکاری انرژی نفرین‌شده

انرژی نفرین شده عظیم: به عنوان یک نفرین انتقام‌جو، کلیه توانایی‌های نائویا افزایش یافت، به خصوص پس از تکامل او که قادر بود به طور مداوم حجم زیادی از انرژی نفرین‌شده را به بیرون پرتاب کند و همچنین قادر بود یک دامنه کامل شده را گسترش دهد.

تکنیک ذاتی

افسون‌گری تجسم: نائویا تکنیک ذاتی خود را حفظ کرد و با فیزیولوژی روح نفرین‌شده‌اش آن را بسیار بهبود داد. بدن نائویا در ترکیب با توانایی پرواز، قادر شد سرعتی بیش از زمانی که یک جادوگر بود به دست آورد.

فیزیولوژی روح نفرین‌شده
نائویا زنین

حالت شتاب: نائویا با دور زدن‌های دایره‌ای سرعتش را به ۳ ماخ رساند. در این حالت شاخک‌های بدن او در پوسته‌اش پنهان می‌شود و وقتی که به حداکثر سرعت خود شتاب می‌گیرد، خم می‌شود تا سرعت زیاد او را از بین نبرد. خمیده شدن نائویا سختی او را افزایش می‌دهد، اما یک پیمان الزام‌آور مانع از حفظ دوام او در خارج از این حالت می‌شود.

گسترش دامنه
نائویا زنین

قصر ماه سلول زمان (Time Cell Moon Palace): دامنه‌ی نائویا به شکل یک محیط رحم-شکل درمی‌آید که به جای رحم یک چشم غول‌پیکر وجود دارد. در این دامنه قوانین ۲۴ فریم تکنیک او در سطح سلولی اجرا می‌شود.

تجهیزات

نائویا از یک چاقوی سبک-تانتو استفاده می‌کند. او از این چاقو بیشتر برای حملات مخفی استفاده می‌کند.

صفحات دیگر