ویکی جوجوتسو کایسن

دانشکده فنی نفرین توکیو

اشتراک‌گذاری

دبیرستان جوجوتسوی توکیو

Tokyo Jujutsu High

دانشکده فنی نفرین توکیو - جوجوتسو کایسن

نوع

مدرسه

موقعیت

توکیو

کنترل توسط

اعضای ارشد
ماساماچی یاگا (مدیر)

دانشکده فنی نفرین توکیو (Tokyo Curse Technical College) که معمولا با نام دبیرستان جوجوتسوی توکیو شناخته می‌شود، یکی از دو آموزشگاه ژاپن است که به پرورش نسل جدید جادوگران جوجوتسو می‌پردازد.

شرح

دبیرستان جوجوتسوی توکیو نه تنها به عنوان محل آموزش برای نسل بعدی جادوگران، بلکه یک مقر برای همه فارغ‌التحصیلان توسعه یافته در این زمینه است. همه جادوگران چه آن‌هایی که در نقش مربی هستند و چه آن‌ها که در ماموریت‌ها همراهی می‌کنند، در تربیت کردن شاگردان جوجوتسو نقش دارند.

مدرسه‌های جوجوتسو جزو جامعه جوجوتسو محسوب می‌شوند و علاوه بر آموزش و فراهم کردن محل اقامت و پشتیبانی عمومی را نیز فراهم می‌کند.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی این مدرسه بیش از چهار سال تدریس می‌شود. در پایان تحصیل جادوگران جوان باید آماده باشند تا نفرین‌های خود را کنترل کنند و از آن‌ها برای دفع نفرین‌های دیگر استفاده کنند. به نظر می‌رسد که تمام کلاس‌ها توسط جادوگران حرفه‌ای جوجوتسو تدریس می‌شود. مربیان هنگ‌های آموزشی دانش آموزان خود را آن طور که صلاح می‌دانند پرورش می‌دهند. از آنجایی که جادوگران جوجوتسو نادر هستند، بنابراین کلاس‌ها اغلب کوچک هستند.

دانشکده فنی نفرین توکیو
ساتورو سرانجام یک مربی شد و شاگردانش را برای آموزش به مأموریت‌های میدانی برد.

دانش‌آموزان از خانه‌های خود نقل مکان می‌کنند تا در محوطه دانشکده و در خوابگاه‌ها زندگی کنند. اکثر آموزش‌ها، کلاس‌ها و رویدادهای مدرسه همگی در محوطه دانشکده انجام می‌گیرد.

تکالیف تمرینی عملی و آزمون‌های میدانی اغلب شامل بررسی مکان‌های ماوراء الطبیعه و جن‌گیری نفرین‌های ضعیف می‌شود. دانش‌آموزان جوجوتسو نیز با همان مقیاس جادوگران حرفه‌ای جوجوتسو رتبه‌بندی می‌شوند. آن‌ها به مانند جادوگران جوجوتسو، بر اساس رتبه‌بندی که دارند ماموریت دریافت می‌کنند. زمانی که دانش‌آموزان برای ماموریت از مدرسه خارج می‌شوند، اغلب یک جادوگر یا مدیر برای نظارت همراه آن‌ها می‌رود.

لباس فرم

یونیفرم پسرانه مدرسه شامل ژاکت‌های آبی نامتقارن با یقه‌های بلند و دو سنجاق در سمت چپ است آرم مدرسه روی آن حکاکی شده است. یونیفرم پسرانه با یک شلوار آبی تکمیل می‌شود. یونیفرم استاندارد دخترانه دارای همان بالاتنه است اما با یک دامن تکمیل می‌شود.

یونیفرم‌ها قابل سفارشی‌سازی هستند و بسیاری از دانش‌آموزان انواع مختلف لباس را دارند. نیمه بالایی لباس نوبارا شبیه به لباس سنتی گاکوران است که دکمه‌هایی از بالا به پایین تا وسط لباس دارد. یونیفرم یوتا تماما سفید است و لباس یوجی نیز با یک کلاه قرمز رنگ همراه است.

این دبیرستان همانند اکثر مدارس ژاپنی دارای لباس‌های تابستانی و زمستانی است. معمولا تفاوت زیادی بین آن‌ها وجود ندارد زیرا یونیفرم‌ها باید برای مبارزه کاربردی باقی بمانند. اگر دانش آموزی بخواهد لباس فرم سفارشی داشته باشد، می‌تواند از مدرسه درخواست کند.

دانشکده فنی نفرین توکیو
یونیفرم استاندارد مگومی و یونیفرم سفارشی یوجی