جوجوتسو کایسن

انسان نفرین‌شده

اشتراک‌گذاری

انسان نفرین‌شده

Cursed Human

انسان نفرین‌شده - جوجوتسو کایسن

روماجی

جوشا

اولین نمایش

چپتر ۰-۱، چپتر ۶ (مانگا)
قسمت ۴ (انیمه)

انسان‌های نفرین‌شده (Cursed Humans) افرادی هستند که به یک نفرین آغشته شده‌اند. این افراد شامل کسانی هستند که توسط یک نفرین کشته شده‌اند یا کسانی که زنده‌اند و توسط یک روح نفرین شده‌اند.

شرح

انسان‌های نفرین شده معمولا افرادی غیر از جادوگران هستند که مورد نفرین قرار گرفته‌اند، خواه این اتفاق توسط یک روح نفرین‌شده افتاده باشد خواه توسط یک کاربر نفرین و با استفاده از جوجوتسو رخ داده باشد.

غیر-جادوگرانی که نفرین شده‌اند و قادر به مشاهده نفرین نیستند، علائم غیرقابل توصیف و عجیب و غریبی را مشاهده می‌کنند که بدن آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای نمونه، یک نفرین می‌تواند رویاهای فرد را تغییر دهد یا وزنی ناراحت کننده ایجاد کند که فرد نمی‌تواند از آن خلاص شود. سوگورو گتو در مقطعی یک سازمان مذهبی تاسیس کرد تا به این نوع قربانیان کمک کند. این به سوگورو اجازه می‌داد تا در ظاهر یک کشیش روحانی ارواح نفرین‌شده را از افراد جمع‌آوری کند.

یوتا اوكوتسو یک نمونه منحصر به فرد از انسان نفرین‌شده است. او توسط دوست كودكی خود ریکا نفرین شد، کسی پس از مرگش به یک روح کینه‌جوی نفرین‌شده تبدیل شده بود. این اتفاق قدرت بی نظیری را برای یوتا به ارمغان آورد، به طوری تبدیل به یک جادوگر درجه ویژه شد.

فهرست انسان‌های نفرین‌شده

  • یوتا اوکوتسو
  • تاداشی اوکازاکی
  • ناگی یوشینو
  • تایچی کانادا
  • تسومیچی فوشیگورو