ویکی بهشت جهنم: جیگوکوراکو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ژو جین

اشتراک‌گذاری

ژو جین

Zhu Jin

ژو جین - بهشت جهنم: جیگوکوراکو

نام مستعار

تاداتا یوانجون

نژاد

تاریخ تولد

۱ سپتامبر

محل تولد

جنسیت

مذکر/مونث

سن

+۱۰۰۰ (از لحاظ زمانی)

مشخصه عنصری

آب

بستگان

ریئن (خالق)
هوکو (پدر خوانده)
گویی فا (خواهر/برادر)
جو فا (خواهر/برادر)
مو دان (خواهر/برادر)
ران (خواهر/برادر)
تائو فا (خواهر/برادر)
می (خواهر/برادر)

کلاس

پیشه

حاکم کوتاکو

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۱۹
قسمت ۸

صداپیشه

جونیچی سووابه (فرم یانگ)
یوکو کیادا (فرم یین)

ژو جین (Zhu Jin) یک سنین از کلاس تنسن بود که عضوی از لرد تنسن و فرمانروای مشترک کوتاکو بود که با نام مستعار تاداتا یوانجون شناخته می‌شد.

تاریخچه

۱۰۰۰ سال پیش ژو جین و تنسن‌های دیگر در کوتاکو به طور ناخودآگاه از تائوی ریئن به منظور تحقیقات او و جوفوکو روی رازهای جاودانگی ایجاد شدند. این تنسن‌ها به عنوان حاکمان کوتاکو به لرد تنسن خدمت کردند و از جوفوکو اطلاعت می‌کردند، کسی که معتقد بودند خالق و ارباب‌شان است. ژو جین و تنسن‌های جوان دیگر در طول زندگی‌شان روش استفاده از تائو را از ریئن فرا گرفتند و به هر کدام از آن‌ها یکی از پنج شکل آموزش جاودانگی اختصاص یافت. ژو جین در قلمرو تایسوکو قرار گرفت. آن‌ها همچنین با هوکوها آشنا شدند و از آن‌ها به عنوان ابزاری برای پر کردن تائوی خود استفاده کردند. با این حال پس از گذشت ۲۰۰ سال، هوکو شروع به گیاه‌زدگی کرد و تنسن‌ها در معرض خطر مرگ و تمام شدن تائو قرار گرفتند. تعدادی از تنسن‌ها شامل تائو فا، مو دان و جو فا که از این شرایط ناامید بودند، نقشه کشیدند تا با فرستادن هوکوهای گیاه‌زده در قایقی به عنوان طعمه، انسان‌ها را به عنوان جایگزین جذب و شکار کنند.

پس از گذشت چندین قرن، تنسن‌ها با موفقیت توانستند اولین گروه از انسان‌ها را به کوتاکو بکشانند و به آن‌ها حمله کنند. از آن زمان، لرد تنسن انسان‌هایی که به این جزیره می‌آمدند را به اکسیری معروف به تان تبدیل می‌کرد تا بتواند طول عمر تنسن‌ها را افزایش دهد و یک قدم به ساخت اکسیر حیات نزدیک‌تر شود.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

ژو جین به عنوان یک سنین از کلاس تنسن، یکی از هشت موجود قدرتمند در هستی است. او همراه با موقعیت خود به عنوان حاکم مشترک کوتاکو، بر ساکنان این جزیره از جمله دوشی‌ها، مونشین‌ها، سوشین‌ها و هوکوها نفوذ دارد. قدرت خداگونه‌ی او اجازه می‌دهد تا از سایر موجودات زنده پیشی بگیرد. ژو جین حتی قادر شده است افرادی چون گابیمارو که قوی‌ترین شینوبی ایواگاکوره است را به چالش بکشد و اگر مداخله‌ی می نبود، شاید به زندگی او پایان می‌داد. قدرت ژو جین در نهایت به گابیمارو نشان داد که لرد تنسن چقدر قدرتمند است و او را متوجه کرد که مبارزه با آن‌ها بدون آمادگی به شکست ختم خواهد دش.

تائو

ژو جین
ژو جین در حال استفاده از تائو برای سوراخ کردن بدن تنزا

ژو جین دارای عنصر آب تائو است که پس از ۱۰۰۰ سال آموزش به شدت اصلاح شده است. او به عنوان یک سنین بر تائوی خود تسلط کامل دارد تا جایی که استفاده از حالت خداگونه دارد. او قادر است حملات فیزیکی‌اش را با استفاده از تائو تقویت کند و این باعث آسیب‌های جدی در حریفان می‌شود. سایر کاربردهای اولیه شامل توانایی احساس کردن حضور دیگران و پی بردن به حرکات و نقاط ضعف آن‌ها است.

ژو جین با استفاده از کاربرد پیشرفته می‌تواند یک انفجار نامرئی از تائو را از دستان خود آزاد کند و با آن از راه دور به حریف خود حمله کند. او حتی می‌توانست بدن حریفان خود را با انتشار تائو سوراخ کند. ژو جین همچنین توانایی کنترل اجسام بی‌جان با تائو را نشان داده است.

بازسازی

ژو جین
بازسازی چشم آسیب‌دیده ژو جین

ژو جین به عنوان یک تنسن دارای توانایی‌های بازسازی تائوی گل و همچنین طول عمر بالا از طریق تان است. چشمان او بلافاصله پس از بریده شدن توسط تنزا بهبود یافت و پس از بریده شدن اندامش نیز بدنش التیام پیدا کرد. پس از سوزانده شدن قسمت بالایی بدنش توسط گابیمارو، او توانست در عرض چند ثانیه خود را بهبود بخشد. در طول نبرد با شیون، او پس از تحمل ۲۱۵ برش در بدنش، همچنان زنده ماند (اگرچه در نتیجه‌ی آن در وضعیت ضعیفی قرار گرفت). از آنجایی که ژو جین دارای تائوی آب است، بازسازی او تنها در صورتی مقابله با یک کاربر تائوی سنگ تضعیف می‌شود.

یین یانگ

ژو جین علاوه بر بازسازی خود این توانایی را دارد که بین دو حالت یین و یانگ سوئیچ کند و تائوی خود را تقویت کند. دیده شده است که جنسیت او در هنگام سوئیچ کردن بین این دو تغییر پیدا کرده است. او همچنین قادر به انجام یک سوئیچ جزئی در قسمت‌هایی از بدنش است. او در طول نبرد قادر است از ویژگی‌های فیزیکی این دو حالت استفاده کند، به طوری که از یانگ برای تقویت دست خود به منظور بریدن سر شیون استفاده کرد. همچنین در مقطعی ژو جین از ترکیب هر دوی آن‌ها به عنوان راهی برای بازیابی سریعتر تائوی خود استفاده کرد، اگرچه او خاطرنشان کرده است که حفظ این فرم برای مدت طولانی آسان نیست.

دگرگونی کیشیکای

ژو جین
دگرگونی کیشیکای در ژو جین

او به عنوان یک تنسن قادر است وارد حالت کیشیکای شود. در این دگرگونی، ژو جین می‌تواند انفجارهای ویرانگر تائو را به شکل رعد و برق ایجاد کند، که این انفجارها می‌تواند منطقه‌ی بزرگی در اطراف او را محو کند و آسیب‌های سنگینی به اهدافش وارد کند. ژو جین همچنین می‌تواند از دم خود برای ضربه زدن، مهار کردن و منقبض کردن حریف استفاده کند. از آنجایی که کیشیکای استفاده‌ی بیش از حدی از تائو دارد، ژو جین فقط تا نیم ساعت می‌تواند در این فرم بماند.

او در برخورد دوم خود با شیون، پی برد که با یک تغییر جزئی به قدرت کیشیکای خود دسترسی پیدا کند و در عین حال بدن ترکیبی یانگ/یین خود را حفظ کند.

صفحات دیگر