ویکی بهشت جهنم: جیگوکوراکو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

می

اشتراک‌گذاری

می

Mei

می - بهشت جهنم: جیگوکوراکو

نژاد

تاریخ تولد

۳ دسامبر

محل تولد

کوتاکو

جنسیت

مونث

سن

+۱۰۰۰ (از لحاظ زمانی)

مشخصه عنصری

آب

بستگان

ریئن (خالق)
هوکو (پدر خوانده)
گوی فا (خواهر/برادر)
جو فا (خواهر/برادر)
مو دان (خواهر/برادر)
ران (خواهر/برادر)
تائو فا (خواهر/برادر)
ژو جین (خواهر/برادر)

کلاس

رتبه

وابسته به

تیم

تیم بازیابی اکسیر

اولین نمایش

چپتر ۱۶
قسمت ۷

صداپیشه

کونومی کوهارا

می (Mei) یک تنسن است و قبلا به لرد تنسن وابسته بود اما پس از مخالفت با روش‌های ریئن برای باز کردن قفل جاودانگی، فرار کرد. او مدتی بعد توسط هوکو پیدا شد و تصمیم گرفت تا مابقی زندگی خود به عنوان دختر هوکو سپری کند. می در نهایت متحد گابیمارو و گروهش شد تا اکسیری معروف به تان را از لرد تنسن به دست آورند و سپس از کوتاکو فرار کنند.

تاریخچه

۱۰۰۰ سال پیش در کوتاکو، می به اولین تنسنی تبدیل شد که از تائوی ریئن ایجاد شد، اما او با این باور متولد شد که خالقش همسر ریئن یعنی جوفوکو است. او سپس به عنوان شاگرد جوفوکو خدمت کرد و از تمام اعمال تائو برای تحقیقاتش در کشف جاودانگی اطاعت کرد. او همچنین به پرورش شش تنسن جوان که در راه تائو آموزش می‌دیدند کمک کرد. با گذشت زمان، می شروع به نوعی احساس نارضایتی نسبت به همه چیزهای اطرافش کرد، و وقتی متوجه شد که ریئن بسیاری از هوکوها در «مسیر بیرونی تان» قربانی کرده است، تلاش کرد تا او را متوقف کند. با این حال، این باعث شد که او توسط ریئن تنبیه شود و ریشه‌ی گیاهی‌اش شکسته شود و از این رو بدنش به فرم یک کودک درآمد. او در نهایت توانست از هورای فرار کند و هوکو او را پیدا کرد. می پس از آن توسط هوکو بزرگ شد و با خوشحالی در روستای متروکه‌ی هوکو زندگی کرد. او تصمیم گرفت که دیگر به فعالیت‌های لرد تنسن توجهی نکند.

توانایی ها و قدرت ها

تائو

می دارای عنصر آب تائو است و از اصول آن آگاهی دارد. او با وجود جثه‌ی کوچکش نشان داده است که می‌تواند از آن برای تقویت قدرت بدنی خود و آسیب رساندن به اهدافش استفاده کند. می همچنین می‌تواند مقدار زیادی از تائوی خود را برای ایجاد دهانه‌ها آزاد کند. با این حال، پس از شکسته شدن تاندن او، استفاده از تائو برایش محدود شد و هر فشاری باعث می‌شد تا بدنش شروع به بالغ شدن کند و به شکل اولیه‌اش بازگردد و همین طور به تدریج دچار گیاه‌زدگی شود. این عارضه جانبی تنها در صورتی قابل بازگشت بود که او موجودات دیگر تائو را جذب کند و خود را جوان کند. می همچنین توانایی ایجاد توهمات تائو را نشان داده است.

بازسازی

می به عنوان یک تنسن دارای توانایی بازسازی تائوی گل است. از آنجایی که او دارای تائو با عنصر آب است، بازسازی می تنها در صورتی می‌تواند ضعیف شود که توسط یک کاربر تائوی سنگ مورد حمله قرار گیرد. همچنین تنها راه شناخته شده برای کشتن او این است که یک کاربر تائوی سنگ ریشه‌ی گیاهی بدن او را به طور کامل از بین ببرد.

دگرگونی کیشیکای

می
دگرگونی کیشیکای

او به عنوان یک تنسن می‌تواند وارد یک حالت کیشیکای شود. می با استفاده از بال‌های بزرگش که مانند گلبرگ است قادر به پرواز است و می‌تواند جریان باد بزرگی را ایجاد کند و تکان دادن آن‌ها، هر چیزی را که در مسیرش منفجر کند.

صفحات دیگر