ویکی هورایزن

وارل

اشتراک‌گذاری

وارل

Varl

وارل - هورایزن

تمدن

تولد

حوالی ۳۰۱۵

جنسیت

مذکر

جایگاه

خانواده

سونا (مادر)
والا (خواهر)

بازیگر

امرون آدامز (مدل)
جان مک‌میلان (صدا)

وارل (Varl) شخصیتی مهم در هورایزن زیرو داون و هورایزن غرب ممنوعه است. او یک دلاور از نورا، پسر سونای جنگجو و برادر بزرگ والا است. وارل به الوی در زمینه تکمیل رقابت اثبات کمک کرد.

بعد از رویداد قتل عام در رقابت اثبات که وارل در طی آن خواهرش را از دست داد، او با الو همکاری کرد تا مسئولان این حادثه را تعقیب کند. او بعدا به نبرد الایت (Battle of the Alight) پیوست و الوی را تا غرب ممنوعه همراهی کرد.

پیش‌زمینه

وارل به عنوان پسر جنگسالار افسانه‌ای نورا یعنی سونا بزرگ شد و همواره برای جلب توجه مادرش با خواهر خود والا رقابت داشت. زمانی که وارل به سن مناسبت رسید در رقابت اثبات شرکت کرد و تبدیل به یک دلاور شد.

در دوره‌ای از مسابقات اثبات که نوبت والا بود که آن را تکمیل کند، این رقابت‌ها مورد حمله‌ی اکلیپس قرار گرفت، و والا و بیشتر نامزدهای دلاوری کشته شدند. قبیله نورا به سرعت برای مقابله یک گروه جنگی را تشکیل داد، اما شتاب آن‌ها برای انتقام باعث شد تا در حمله‌ای بسیاری از آن‌ها کشته شوند. سونا به سرعت گروه دیگری را بازیابی و گردآوری کرد تا یک ضد-حمله را رهبری کند. وارل نیز به این گروه پیوست و وظایفی را بر عهده گرفت.