ویکی Gears of War

سایر (Sire)

اشتراک‌گذاری

سایر

Sire

سایر (Sire) Gears of War

تاریخ ایجاد

اوایل دوران پندولوم

گونه

  • انسان (قبلا)
  • لوکاست

دوران‌ها

  • جنگ‌های پندولوم
  • جنگ لوکاست
  • جنگ اسوارم

وابسته به

لوکاست هورد

سایرها (Sires) انسان‌ها جهش‌یافته‌ای بودند که در اوایل جنگ‌های پندولوم به بیماری Rustlung دچار شدند. آن‌ها در واقع اجداد لوکاست‌ها محسوب می‌شوند.

آن‌ها در اصل فرزندان معدنچی‌های معادن Imulsion بودند که که به خاطر معرض قرار گرفتن با ماده Imulsion با عارضه‌ی Rustlung به دنیا آمدند. این بچه‌ها تحت نظر دپارتمان سلامتی COG به تاسیسات پژوهشی نیو هوپ برده شدند. رئیس این تاسیسات یعنی دکتر نیلز سمسون مسئول یافتن یک درمان برای این عارضه شد اما او در عوض با ترکیب کردن DNA موجودات بومی Hollow با این بچه‌ها آن‌ها را تبدیل به سایر کرد.

این تاسیسات بعدها به خاطر آزمایشات غیراخلاقی توسط رئیس مونرو بسته شد. با این حال یک گروه سیاسی جانبی در حکومت مونرو به اقدامات سمسون باور داشت و او به همراه تعدادی سایر که هنوز در مخازنی نگهداری می‌شدند را به یک تاسیسات مخفی در کوه کادار منتقل کرد تا این پژوهش ادامه پیدا کند.

ترکیب DNA سایرها با سلول‌های یک بچه که نسبت به ماده Imulsion مصون بود باعث ایجاد لوکاست هورد شد. تمام اطلاعات مربوط به سایرها طبقه‌بندی شد و به طور محرمانه از هر رئیس COG به رئیس بعدی منتقل می‌شد، به همین سبب تحقیقات اندکی روی این موضوع صورت گرفت.