بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هیمل

اشتراک‌گذاری

هیمل

Himmel

هیمل - فریرن

ژاپنی

ヒンメル

روماجی

هینمرو

جنسیت

مذکر

سن

۲۶ (پیش از تایم‌اسکیپ)
۷۶ (زمان مرگ)

گونه

انسان

کلاس

قهرمان

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

نوبوهیکو اوکاموتو

هیمل (Himmel) قهرمان گروه قهرمان بود. او با کمک کشیش هایتر، فریرن جادوگر و آیزن جنگجو موفق به شکست دادن شاه شیطان شد و یک دوران صلح را به وجود آورد. پس از مرگ او بر اثر کهولت سن، فریرن تصمیم گرفت تا انسان‌ها را بهتر بشناسد و به این ترتیب هیمل به کاتالیزور خط داستانی اصلی فریرن: فرای پایان سفر تبدیل شد.

شخصیت

هیمل مردی آرام و دوست‌داشتنی بود که راحت با دیگران کنار می‌آمد و ارتباطاتی قوی داشت. در شرایط چالش‌برانگیز، فداکاری تزلزل‌ناپذیر او برای محافظت از مردمش به چراغی برای الهام همراهانش تبدیل شد. از خودگذشتگی و تمایل او برای کمک کردن به دیگران تأثیر ماندگاری اطرافیان او داشت.

او دوستانش را تشویق می‌کرد که خصیصه‌های مهربانی و شفقت که در او وجود داشت را دنبال کنند. این تأثیرات در تصمیم هایتر برای نجات دادن فرن از ناامیدی مشهود بود، به طوری که او را همانند عزیز خودش بزرگ کرد و معتقد بود که این همان کاری است که هیمل در چنین موقعیتی انجام می‌داد.

هر چند هیمل به خاطر قهرمانی‌اش شناخته می‌شود، اما او کمی دارای جنبه‌های خودشیفتگی نیز بود، به طوری که با بازیگوشی خودش را خوش‌تیپ اعلام می‌کرد و حتی در سال‌های پایانی نیز مراقب ظاهرش بود. این خصیصه کمی احساس رفتار جدی او را تلطیف می‌کرد.

در طول ماجراجویی‌ها مشخص شد که هیمل احساسات عاشقانه‌ای نسبت فریرن در خود داشته است. با وجود شدت این احساسات، اما فریرن از آن بی‌خبر مانده بود که این موضوع تلخی و شیرینی پیوند آن‌ها را بیشتر می‌کرد.

به طور خلاصه، هیمل فردی کاریزماتیک و دلسوز بود که بدون ترس از دیگران محافظت می‌کرد و فداکاری او الهام‌بخش همراهانش بود. خودشیفتگی او به شخصیت او جذابیت می‌بخشید و حضور او را به یاد ماندنی می‌کرد.

ظاهر

هیمل انسانی با موهای آبی است که یک خال در نزدیکی چشم چپش دارد. او خود را فردی خوش‌تیپ معرفی می‌کرد و حتی در سنین پیری بسیار مراقب ظاهرش بود. هیمل در سنین پیری از مردی نسبتا بلند قد به سالمندی حتی کوتاه‌تر از فریرن تبدیل شده بود.

دانستنی‌ها

  • نام او در زبان آلمانی به معنای «آسمان» یا «بهشت» است که با استایل آبی رنگ او مطابقت دارد.
صفحات دیگر