ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هایتر

اشتراک‌گذاری

هایتر

Heiter

هایتر - فریرن

ژاپنی

ハイター

روماجی

هایتا

نام مستعار

کشیش فاسد (توسط فریرن)

جنسیت

مذکر

گونه

انسان

کلاس

کشیش

درجه

اسقف

وابسته به

بستگان

فرن (دخترخوانده

اولین نمایش

چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

هیروکی توچی

هایتر (Heiter) کشیش گروه قهرمان بود. پس از انحلال این گروه، او به شهر مقدس بازگشت و در نهایت تبدیل به یک اسقف شد. هایتر از سلامتی بسیار خوبی برخوردار بود که به او اجازه می‌داد حتی با وجود علاقه‌اش به الکل، زندگی بسیار طولانی با معیارهای انسانی داشته باشد. در آخرین سال‌های باقیمانده از عمرش، او یک یتیم به نام فرن را به فرزندی پذیرفت و او را بزرگ کرد. هنگامی که بیست سال بعد و پس از مرگ هیمل، فریرن به ملاقات هایتر آمد، او از فریرن خواست که فرن را به فرزندی قبول کند و او را به عنوان شاگردش تربیت کند.

شخصیت

هایتر مردی ظاهرا بشاش بود. او به راحتی اشک می‌ریخت چه زمانی که اتفاقی برای گروهش می‌افتاد و چه زمانی که او خمار بود. با این حال، هایتر در باطن نسبت به احتمال شکست دادن پادشاه شیطان بدبین بود. او اغلب به صورت ظاهری تردید خود را در مورد توانایی شکست دادن هیولاها یا در نهایت شکست دادن پادشاه شیطان ابراز می‌کرد. با این حال او در نهایت تصمیم گرفت که حتی در صورت عدم باور به خود، به توانایی هیمل ایمان بیاورد. همانطور که هیمل اشاره کرده است، هایتر از دوران جوانی همیشه بسیار دین‌دار بوده است.

ظاهر

هایتر یک کشیش عینکی با موهای سبز کوتاه است که آن را صاف نگه می‌دارد.

توانایی‌ها

  • تشخیص مانا: هایتر قادر است مانای دیگر جادوگران را به دقت بسنجد و تخمین بزند که فریرن در اولین ملاقات با او حدود یک پنجم مانای او را داشت. هایتر همچنین قادر به تشخیص این موضوع شد که فریرن در حال محدود کردن مانای خود است، اقدامی که حتی یک حکیم نابودی مثل اورا قادر به انجام آن نبود. او بعدا از این دانش در هنگام پرورش فرن به عنوان یک جادوگر استفاده کرد.
  • مانای بسیار زیاد: ذخیره مانای هایتر نسبتا بزرگ بود. او تخمین زد که مانای فریرن در حالت مهار شده حدود یک پنجم مانای اوست. اورا اظهار داشته است که مانای فریرن نسبت به ۸۰ سال پیش که با گروه قهرمان سفر کرده بود، تغییر قابل توجهی نداشته است و این نشان‌دهنده‌ی افزایش چشمگیر مانای هایتر است.
  • سحر و جادوی الهی: هایتر به عنوان یک کشیش می‌تواند از جادوی الهی مبتنی بر متون مقدس استفاده کند.
  • جادوی شفابخش: هایتر نشان داده شده است که می‌تواند زخم‌ها را با استفاده از کتاب مقدس التیام بخشد.
  • سه نیزه الهی: قبل از اینکه او و هیمل به سفر خود بروند، هایتر این طلسم را فرا گرفت. او قادر است جهت هر یک از نیزه‌ها را کنترل کند.
  • طلسم بقا بدون مواد غذایی و اکسیژن: یک طلسم پشتیبان که به فرد آسیب‌دیده اجازه می‌دهد برای زنده ماندن نیازی به غذا، آب یا اکسیژن نداشته باشد. هایتر می‌تواند آن را تا دو ماه حفظ کند.
  • طلسم برای جلوگیری از تشخیص مانا: جادویی مخفیانه که باعث می‌شود مانای افرادی که تحت تأثیر این طلسم قرار گرفته‌اند قابل شناسایی نباشند. این افسون در دایره‌ای اطراف هایتر قابل اجرا است.

دانستنی‌ها

  • هایتر در آلمانی به معنای «شاد» است.
  • هر وقت فریرن او را «کشیش فاسد» صدا می‌کرد، پاسخ معمول او خندیدن بود.
صفحات دیگر