بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فریرن

اشتراک‌گذاری

فریرن

Frieren

فریرن - فریرن

ژاپنی

フリーレン

روماجی

فوریرن

نام مستعار

فریرن قاتل

جنسیت

مونث

سن

+۱۰۰۰

گونه

کلاس

جادوگر

درجه

جادوگر کوچه-پشتی

وابسته به

گروه قهرمان (قبلا)
گروه فریرن

اولین نمایش

چپتر ۱ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

آتسومی تانزاکی

فریرن (Frieren) شخصیت اصلی فریرن: فرای پایان سفر است. او جادوگر گروه قهرمان بود که در یک سفر ده ساله در کنار قهرمان هیمل، جنگجو آیزن و کشیش هایتر به شکست دادن پادشاه شیطان پرداخت.

شخصیت

فریرن فردی آسان‌گیر است، با این حال نگرش گوشه‌گیر او باعث شده تا برای همسالانش به یک معما تبدیل شود. هیتر اذعان کرده است که آن‌ها به عنوان انسان نمی‌توانند احساسات یک الف را درک کنند. فریرن به عنوان یک الف حداقل یک هزار سال زندگی کرده است و از این رو حس ضعیفی نسبت به زمان دارد. از این رو او عادت بدی در بیدار شدن در صبح دارد و همین طور در درک چگونگی گذر زمان به نسبت انسان‌ها ناتوان است. نگرش دوری‌گزینی فریرن می‌تواند به این خاطر باشد که زمان برای او انقدر بلند است که نمی‌تواند ارتباط معناداری ایجاد کند. به عنوان مثال او سفر ده ساله خود با همرزمانش را کوتاه می‌دانست به طوری که حتی تا زمان مرگ قهرمان هیمل چیزی درباره او نمی‌دانست. با این حال، پس از خاکسپاری هیمل، او تصمیم گرفت تا انسان‌ها را بهتر بشناسد.

فریرن اگرچه عموما فردی صبور، بی‌خیال و معمولا فاقد درایت است، اما چیزهایی وجود دارد که از نظر عاطفی به آن‌ها حساس است. وقتی دیگران متوجه شدند که تشخیص مانا برای کسری از ثانیه هنگام طلسم قطع می شود، خجالت می کشید، یک خطای رایج برای جادوگران شاگرد که او نتوانسته است بر آن غلبه کند. او نسبت به افرادی که او را پیر خطاب می‌کنند حساس است و دچار کینه می‌شود. هنگامی که او ناراحت است، ممکن است پیش از سه روز گریه کند که و سایر اعضای گروه قهرمان را می‌ترساند.

ظاهر

فریرن یک الف مونث ریز اندام با چشمان سبز و موهای بلند سفید رنگ است. او مانند سایر الف‌ها دارای گوش‌های بزرگ و نوک تیزی است.

فریرن یک پیراهن راه راه سیاه و سفید، همراه با یک ژاکت سفید با تزئینات طلایی می‌پوشد که با دامنی همرنگ و با یک کمربند مشکی همراه شده است. او روی ژاکت خود یک شنل کوتاه سفید و طلایی با یقه بلند می‌پوشد. از موارد دیگر پوشش او می‌توان به جوراب شلواری مشکی و چکمه‌های قهوه‌ای رنگ و یک جفت گوشواره طلایی و قرمز اشاره کرد.

در گذشته فریرن موهایش را پایین می‌انداخت و یک لباس ساده و سفید می‌پوشید.

توانایی‌ها

  • بازده مانا بی‌نظیر: خروجی مانای فریرن فوق‌العاده بالاست. او حتی از اورا، یکی از هفت حکیم نابودی، مانای بیشتری دارد.
  • پنهان کردن مانا: فریرن که توسط مربی خود، فلام آموزش دیده است، در هنر پنهان کردن مانای خود مهارت دارد و از آن به عنوان یک استراتژی در فریب دادن شیاطین استفاده می‌کند. مهارت او در پنهان کاری استثنایی است، به طوری که حتی جادوگران با تجربه، مانند اورا و فالش نیز نمی‌توانند بی ثباتی در مانای او را تشخیص دهند. تنها تعداد کمی از جادوگران قادر به تشخیص چنین چیزی هستند از جمله پادشاه شیطان که در یک لحظه آن را تشخیص داد.
  • طلسم برای تولید یک مزرعه گل: فریرن جادوی مورد علاقه مربی‌اش یعنی جادوی تولید یک مزرعه زیبا از گل را فرا گرفت. او می‌تواند انتخاب کند که چه گل‌هایی رشد کنند. او معمولا از استفاده از این طلسم اجتناب می‌کند، چرا که خاطرات فلام را به یادآوری می‌کند.
  • توانایی تحلیلی: فریرن در تجزیه و تحلیل جادوها و مقابله با آن‌ها مهارت بالایی دارد. این موضوع حتی در مورد جادوهایی که هفت حکیم نابودی استفاده می‌کنند نیز صدق می‌کند.

دانستنی‌ها

  • فریرن در آلمانی به نام «انجماد» است.
صفحات دیگر