ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

فرن

اشتراک‌گذاری

فرن

Fern

فرن - فریرن

ژاپنی

フェルン

روماجی

فرون

جنسیت

مونث

سن

۹ (چپتر ۲)
۱۸ (چپتر ۲۹)

گونه

انسان

کلاس

جادوگر

درجه

کلاس سوم (قبلا)
کلاس اول (چپتر ۶۰)

وابسته به

هایتر (پدرخوانده)
عضو چهارم 

اولین نمایش

چپتر ۲ (مانگا)
قسمت ۱ (انیمه)

صداپیشه

کانا ایچینوسه

فرن (Fern) یک انسان جوان و جادوگر است که به عنوان شاگرد فریرن او را همراهی می‌کند. او یک یتیم و پناهنده جنگی است که اصالتا اهل سرزمین‌های جنوبی است. بعدها او توسط هایتر به فرزندخواندگی پذیرفته شد که پس از مرگ هیتر تحت مراقبت فریرن قرار گرفت.

شخصیت

فرن در نتیجه‌ی تربیتی که داشته است دارای شخصیتی بالغ است و اغلب به عنوان مادر گروه عمل کند. او دائما به فریرن کمک کند تا کارهای معمولی خود مانند بیدار شدن از خواب، غذا خوردن و لباس پوشیدن را انجام دهد، و همچنین آشفتگی‌های او را تمیز می‌کند. او در مورد استارک نیز به همین شکل عمل می‌کند و مثلا وقتی استارک تا دیروقت بیدار می‌ماند، فرن عصبانی می‌شد، در صورتی که آن‌ها تقریبا همسن هستند.

با وجود طبیعت ظاهری مادرانه‌اش، اما فرن به راحتی ناراحت می‌شود و زمانی که دیگران به خواسته‌های او توجهی نکنند یا به او توهین کنند، می‌تواند شخصیت کودکانه داشته باشد. او همچنین عادت دارد که وقتی در مورد فردی مشکوک یا کنجکاو است، به جای رویارویی مستقیم با او، به دنبال کردن و تماشای آن‌ها بپردازد.

فرن علاوه بر این یک شاگرد بسیار وفادار است و فردی با نظم و انضباط است. او از زمان جوانی بسیار سخت تمرین کرده است تا بتواند به تنهایی وضعیت مدیریت کند و در نهایت تبدیل به یک جادوگری قدرتمند شد که فریرن به آن اذعان داشت. او به ندرت تحت فشار قرار می‌گیرد و حتی پس از دریافت جراحات و مبارزه با حریفانی قدرتمندتر، قادر است خود را در مبارزه حفظ کند. تعهد او به یادگیری جادو به خاطر از دست دادن والدینش در سنین پایین و پذیرش او توسط هیتر است. او که پس از مرگ والدینش زندگی تقریبا برایش تمام شده بود، با کشیش هیتر روبرو شد که به او توصیه کرد برای حفظ خاطرات خوبش زنده بماند. در نتیجه، فرن با پختگی بسیار متعهد شد تا جادو را فرا بگیرد و به هیتر ثابت کرد که دیگر هیچ پشیمانی و نگرانی در مورد او وجود ندارد.

توانایی‌ها

  • پنهان کردن مانا: فرن نیز مانند فریرن در پنهان کردن مانای خود متخصص است، مهارتی که آن را از کودکی حفظ کرده است. او اغلب می‌تواند بدون شناسایی توسط افراد از جمله شیاطین نفوذ پیدا کند.
  • تشخیص مانا: فرن نشان داده است که بیش از هر انسان دیگری در تشخیص مانا مهارت دارد. او قادر به تشخیص ناپایداری مانای سری شد، چیزی که حتی لرن، اولین جادوگر درجه یک قادر به انجام آن نبودند. این شاهکار به اندازه کافی چشمگیر بود که سری درخواست کرد که فرن شاگرد او بشود.

دانستنی‌ها

  • فرن در آلمانی به معنای «دور» است.
صفحات دیگر