ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

زاین

اشتراک‌گذاری

زاین

Sein

زاین - فریرن

ژاپنی

ザイン

روماجی

زین

جنسیت

مذکر

کلاس

کشیش

بستگان

پدر و مادری بی‌نام
برادر بزرگتر بی‌نام

اولین نمایش

چپتر ۲۷ (مانگا)
قسمت ۱۳ (انیمه)

صداپیشه

یویچی ناکامورا

زاین (Sein) یک کشیش از روستایی کوچک در آلت وودز است. پس از اینکه فریرن استعداد زاین را کشف کرد، او برای مدتی به گروهش پیوست با این هدف که به دوست دوران کودکی‌اش گوریلا بپیوندد.

شخصیت

زاین فردی آسان‌گیر است و دائما حالتی مثل یک مرده دارد. او در مورد عواطف انسانی بسیار زیرک است. زاین به سرعت پویایی روابط را درک می‌کند و به عنوان یک میانجی و یک شخصیت بزرگسال برای گروه فریرن عمل می‌کند. او اغلب به استارک و فرن مشاوره می‌دهد تا به تسهیل آشتی آن‌ها کمک کند.

زاین زندگی خود را با حسرت و گناه زیادی سپری کرده است، از احساس نیاز به ماندن در روستا به خاطر برادرش گرفته تا عدم پذیرش پیشنهاد دوست دوران کودکی‌اش برای ماجراجویی. از زمان ملاقات با فریرن او مصمم‌تر شد و تصمیم گرفت که دیگر با پشیمانی زندگی نکند و از این رو تمایل خود برای ترک کردن گروه فریرن برای یافتن دوستش را نشان داد.

زاین خود را یک «بزرگسال کثیف» می‌داند، بنابراین اغلب در احساسات خود با دیگران صادق نیست.

تاریخچه

زاین با برادر بزرگترش در دهکده‌ای کوچک زندگی می‌کرد. در کودکی، زاین و دوست دوران کودکی‌اش گوریلا رویای ماجراجویی و تبدیل شدن به قهرمانی فراموش‌نشدنی را داشتند. با این حال، به دلیل نگرانی‌ها و احساس گناهی که زاین برای برادرش داشت، احساس کرد که موظف است در دهکده بماند و بنابراین پیشنهاد گوریلا برای سفر را رد کرد. در عوض، او تصمیم گرفت منتظر بازگشت گوریلا بماند. زمانی که او با فریرن ملاقات کرد، یک دهه از سفر گوریلا گذشته بود. زاین معتقد بود که دوستش ممکن است مرده باشد، زیرا پس از ۳ سال آن طور که قول داده بود برنگشته بود. زاین همیشه به این فکر می‌کرد که اگر در آن زمان گوریلا را همراهی می‌کرد، اوضاع فرق می‌کرد.

توانایی‌ها

مقاومت در برابر نفرین: زاین به عنوان یک کشیش مقاومت فوق‌العاده بالایی در برابر نفرین‌ها دارد. او به طور کامل تحت تأثیر نفرین خوابیده گل گیجی قرار نگرفت، در حالی که استارک، فرن و حتی فریرن در نهایت تسلیم این نفرین شدند و به خواب رفتند.

دانستنی‌ها

  • زاین در زبان آلمانی به معنی «بودن»، «او»، «آن» یا به عنوان اسم به معنی «هستی» استفاده است.
  • کلیسای زاین در یک روستای بسیار فقیر است و برادر بزرگتر او به دلیل کمبود بودجه مرتبا وسایلی با اندازه کوچک را می‌خرد.
  • زاین در برابر تکنیک‌های دمیدن بوسه فریرن مقاوم است.
  • زاین سیگار می‌کشد.
  • زاین یک کتاب طلسم را در جیب سینه خود نگه می‌دارد که از آن برای اجرای جادوی جنگی استفاده می‌کند.
صفحات دیگر