ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بوزه

اشتراک‌گذاری

بوزه

Böse

بوزه - فریرن

ژاپنی

ベーゼ

روماجی

بِزه

نام مستعار

بوزه جاویدان

جنسیت

مذکر

گونه

کلاس

جادوگر

درجه

حکیم نابودی

اولین نمایش

چپتر ۵۹ (مانگا)

بوزه (Böse) همچنین به عنوان بوزه جاویدان شناخته می‌شود، یکی از هفت حکیم نابودی بود. او به همراه دیگر حکیمان نابودی علیه قهرمان جنوب جنگیدند. اگرچه او از این رویارویی جان سالم به در برد، اما در نهایت توسط گروه قهرمان شکست خورد.

ظاهر

بوزه دارای موهای بلند به رنگ روشن است که تا قسمت پایین کمر او کشیده شده است. مانند سایر شیاطین، او نیز دارای دو شاخ است. شاخ‌های بوزه ضخیم هستند و با پیچشی به سمت پایین متمایل شده‌اند. بوزه دارای یک کلاه‌خود است که تمام سرش را پوشانده است و دارای نقش گل است. همین طور زره‌هایی با نقشی مشابه روی گردن و سینه‌ی او دیده می‌شود. از دیگر موارد پوشش او یک شنل بلند و تیره است.

تاریخچه

بوزه در مقطعی تبدیل به یکی از هفت حکیم نابودی شد و به عنوان بوزه جاودانه شناخته شد. او به همراه دیگر حکیمان نابودی و در کنار اشلاخت علیه قهرمان جنوب جنگید و از این نبرد جان سالم به در برد.

در طول سفر ده ساله گروه قهرمان، بوزه با این گروه روبرو شد و آن‌ها را با جادوی حصار خود به دام انداخت. با این حال، تلاش‌های مشترک این گروه باعث شد سد بوزه شکسته شود و پس از آن او توسط این گروه شکست خورد و کشته شد.

توانایی‌ها

  • جادوی حصار: بوزه متخصص در جادوی حصار دفاعی است. به گفته‌ی فریرن موانع او توسط بشریت غیرقابل شکستن هستند. جادوی او فضایی را با حصارهایی متشکل از شبکه‌های مربعی ایجاد می‌کند. با این حال، حصار او به طور کامل در برابر حملات فیزیکی غیرقابل نفوذ نیست و یک قهرمان یا جنگجوی فوق‌العاده قوی می‌تواند آن را بشکند.

دانستنی‌ها

  • بوزه در آلمان به معنای «شر» است.
صفحات دیگر