ویکی فریرن

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

اشلاخت

اشتراک‌گذاری

اشلاخت

Schlacht

اشلاخت - فریرن

ژاپنی

シュラハト

روماجی

شوراهاتو

نام مستعار

اشلاخت دانای کل

جنسیت

مذکر

گونه

کلاس

جادوگر

درجه

محرم اسرار پادشاه شیطان

اولین نمایش

چپتر ۶۳ (مانگا)

اشلاخت (Schlacht) که همچنین به عنوان اشلاخت دانای کل شناخته می‌شود شیطانی است که گفته می‌شود معتمد پادشاه شیطان است. به نظر می‌رسد او توانایی دیدن آینده را دارد و با استفاده از جادوی خود می‌تواند تا هزار سال آینده را ببیند. در زمان پادشاهی شیطان، او هفت حکیم نابودی را فرماندهی می‌کرد. گفته شده است که اشلاخت توسط قهرمان جنوب شکست می‌خورد و این قهرمان ده سال قبل از شکست پادشاه شیطان، در نبردی خودش را با اشلاخت و تمام حکیمان نابودی به پایین می‌کشد.

شخصیت

اشلاخت فردی آرام و خونسرد است. آرامش او ممکن است ناشی از بینش او از آینده و موارد بی‌شماری که دیده است باشد. او برخلاف اکثریت همتایان شیطانی‌اش از مردن دلهره نداشت، و حتی ماخت اظهار داشته است که زمانی که اشلاخت در مورد نبرد با قهرمان جنوب صحبت می‌کرد، «چهره‌ی کسی را داشت که به سمت مرگ می‌رفت». اشلاخت نگرانی‌هایی در مورد آینده شیاطین دارد. او مایل بود در نبردی شرکت کند که ممکن بود منجر به مرگش شود و اقداماتی را برای تضمین بقای شیاطین حتی پس از هزار سال انجام داد.

با وجود اینکه اشلاخت از موقعیت بالایی برخوردار است، اما به نظر می‌رسد که نسبت به متحدانش دوستانه رفتار می‌کند. با وجود اینکه او به خوبی می‌دانست که زیردستانش فقط از ترس او را دنبال می‌کنند، اما ترجیح داد در مقابل ماخت به جای دستور دادن، پیشنهادی بدهد و تنها زمانی که دعوت اولیه‌اش رد شد، او را تهدید کرد. با این حال، او آماده است تا با تهدید و استفاده از زور آن‌ها را وادار به اطاعت از دستوراتش کند.

تاریخچه

اشلاخت دانای کل مشهور به قابل اعتمادترین معتمد پادشاه شیطان بود. گفته می‌شد که او دارای جادویی با قابلیت دیدن هزار سال آینده بود. به نظر می‌رسد که او مسئول انتقال دستورات پادشاه شیطان و هماهنگی فعالیت‌های ژنرال‌های او است. به گفته ماخت که یکی از حکیم‌های نابودی بود، اشلاخت از مدت‌‌ها قبل بارها او را مجبور به مشارکت در برنامه‌های خود کرده بود.

حدود ۱۰ سال قبل از سقوط نهایی پادشاه شیطان، اشلاخت تمام حکیمان نابودی را برای رویارویی با قهرمان جنوب گرد هم آورد، قهرمانی که به عنوان قوی‌ترین قهرمان بشریت مشهور بود. اشلاخت همراه با گراوسام معجزه‌آسا، یکی دیگر از هفت حکیم نابودی، به ماخت نزدیک شد تا او را برای این مبارزه استخدام کند. او بعدا به گراوسام دستور داد تا خاطرات ماخت را حذف کند و پیش‌بینی کرد که در آینده قرار است خاطرات او خوانده شود. بنابراین، او خاطرات نبرد را حذف کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس نتواند شاهد آن باشد. طبق داستان‌ها، در این نبرد سرنوشت‌ساز، اشلاخت و قهرمان جنوب، پس از کشته شدن سه حکیم دیگر توسط قهرمان، یکدیگر را نابود می‌کنند. آنچه واقعا در این رویارویی اتفاق افتاده ناشناخته است.

توانایی ها

  • روشن‌بینی: اشلاخت قادر به دیدن آینده است و گفته می‌شود که می‌تواند تا هزار سال آینده را ببیند. به گفته‌ی خود او، قادر است «دیدگاه‌های بی‌شماری از آینده» و احتمالات مربوط به آن را ببیند و به این ترتیب از آن نتیجه‌گیری کند. اگر پیامی که او برای فریرن فرستاد دروغ نبود، اشلاخت احتمالا می‌توانست هزار سال آینده را ببیند.

دانستنی‌ها

  • اشلاخت در آلمانی به معنای «نبرد» یا «کشتار» است.
صفحات دیگر